Новини / Суспільство / Найпопулярнішим транспортом можуть стати електровелосипеди — ЗМІ
8 березня, 20:06
Розмір шрифта: А А А

Найпопулярнішим транспортом можуть стати електровелосипеди — ЗМІ

Найпопулярнішим транспортом можуть стати електровелосипеди - ЗМІ, електровелосипед, транспортні засоби, збільшення продажів
Найпопулярнішим транспортом можуть стати електровелосипеди — ЗМІ

За 2020 — 2023 роки в усьому світі можуть бути продані 130 млн електровелосипедів, повідомляє The Verge.

Як стверджують аналітики Deloitte, така кількість електровелосипедів на дорогах перевершить інші електронні транспортні засоби до кінця наступного року.

Вони прогнозують, що E-велосипеди завдяки їх зручності, стійкості і відносно низькій вартості можуть незабаром взагалі зайняти нішу, яку зараз займають автомобілі.

Таке збільшення продажів передбачає зміни в способах подорожей людей. Повідомляється, що за 2019-2022 роки на 1% більше людей, будуть їздити на велосипеді на роботу.

У виданні пишуть, що з 2006 по 2012 рік електровелосипеди становили менше 1% від усіх щорічних продажів велосипедів. У 2013 році у всій Європі придбали 1,8 млн електробайк, а в США їх купили 185 тис.

Зміни стали можливими після удосконалення технології літій-іонних акумуляторних батарей, нову політику ціноутворення і стрімкому зростанні кількості бензинового автотранспорту в містах.

Багато аналітиків зараз заявляють про свої очікування, що продаж електронних велосипедів почне прискорюватися протягом наступних кількох років.

Нагадаємо, в грудні китайська компанія Xiaomi випустила новий компактний електровелосипед Qicycle Electric вартістю $ 425.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: