Новини / Суспільство / Діти Евпаторії здають зброю
12 жовтня 2007, 08:26
Розмір шрифта: А А А

Діти Евпаторії здають зброю

Діти Евпаторії здають зброю, книги, зброя, іграшки, діти, атракціони, Євпаторія
Діти Евпаторії здають зброю

7-річний евпаторієц Микита обміняв улюблений автомат на книжку про Мауглі.

Замість іграшкових рушниць і ножів їм видають книги.

Незвичайна ідея прийшла в голову місцевому підприємцеві Сергію Нагаю. Він відкрив пункт прийому «вогнепальної» і «холодної» зброї, так коханого дітворою. Дитина, що здає арсенал, отримує право безкоштовно відвідати атракціони, де може знаходитися цілий день. Плюс вибирає на свій смак книжку з призової колекції «Коник-Горбоконик» Петра Ершова, «Мауглі» Редьярда Киплінга, «Безпритульна кішка» Бориса Жіткова, «Аліса в країні чудес» Люіса Керрола, збірки позакласного читання для учнів 2-6 класів.

Цікаво, що більшість тих, що з‘явилися «здаватися» — дівчатка. Мабуть, їм легко розпрощатися із зброєю. Хоч і хлопчиська не проти безкоштовно отримати хорошу книжку і попустувати на атракціонах.

З’являються в пункті прийому і відпочиваючі. Наприклад, Ірина Миколаївна з 11-річною дочкою Мариною приїхали на курорт з Донецької області. У морі купуватися їм не вдалося вода вже холодна. Зате несподіваний приз порадував обидві.

- Книга для школяра завжди була і залишається кращим подарунком, — вважає мама Марини. — Організатори акції просто молодці, дають відмінний приклад для наслідування.

- Я давно хотів, щоб у мене з'явилася повість про Мауглі, — ділиться своєю радістю семирічний евпаторієц Микита. — Тому прийшов разом з мамою і здав свій улюблений автомат. Якщо можна, навідаюся ще раз і пістолет поміняю.

Акція «Діти Евпаторії, роззброюйтеся!» продовжиться до 1 листопада. Весь зібраний арсенал публічно знищать по ньому урочисто проїде асфальтоукладальник.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: