Новини / Суспільство / Британці хочуть зробити з Starbucks притулку для бомжів
13 листопада 2012, 11:05
Розмір шрифта: А А А

Британці хочуть зробити з Starbucks притулку для бомжів

Британці хочуть зробити з Starbucks притулку для бомжів, Великобританія, UK Uncut, Starbucks, акція протесту, бездомні, ухилення від податків
Британці хочуть зробити з Starbucks притулку для бомжів

Громадська організація UK Uncut в Британії, яка протестує проти заходів економії, які лобіруются урядом в умовах боргової кризи єврозони, висловила наміри в ході акції протесту перетворити кафе Starbucks в притулок для бездомних і дитячі ясла. На думку активістів, не дотримуючись податкових зобов‘язань, світовий кавовий бренд сприяє більшому скороченню соціальних виплат з боку уряду.

Місяць тому інформаційне агентство Reuters зробило публічними дані, які свідчать, що за останні три роки Starbucks у Великобританії не перерахувала ні прибуткового податку, ні податку на корпорації. У цілому за останні 13 років (з моменту виходу на британський ринок) мережа виплатила податків на суму в 8,6 мільйона фунтів стерлінгів (13,74 мільйона доларів) при обсязі продажів в 3,1 мільярда фунтів.

Як стало відомо 12 листопада, керівники Starbucks відзвітують перед британським Комітетом з контролю за витрачанням державних коштів (Public accounts committee) у зв’язку з підозрами, що компанія недоплачує податки.

Газета The Independent пише, що свідчення в комітеті повинні будуть дати фінансовий директор Starbucks Трой Елстід (Troy Alstead) і керуючий директор мережі у Великобританії Кріс Енгсков (Kris Engskov). Також будуть допитані топ-менеджери пошуковика Google та інтернет-магазину Amazon. Їх, за даними The Guardian, критикують за те, що вони ведуть свої операції в Європі через країни з більш низькими ставками податків (наприклад, Люксембург та Ірландію).

Starbucks, заснована в 1971 році, є найбільшою в світі мережею кав'ярень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко розраховує на підтримку України з боку «Великої сімки»

20 травня 2017, 15:51

Порошенко сьогодні відвідає Великобританію

18 квітня 2017, 09:10

Останні новини за сьогодні: