Новини / Суспільство / Шедеври сучасної хореографії — у Києві танцює The State Georgia Ballet
23 жовтня, 15:18
Розмір шрифта: А А А

Шедеври сучасної хореографії — у Києві танцює The State Georgia Ballet

Шедеври сучасної хореографії - у Києві танцює The State Georgia Ballet, шедеври сучасної хореографії, хореографія, балет, Тбіліський державний театр опери і балету
Шедеври сучасної хореографії — у Києві танцює The State Georgia Ballet

30 і 31 жовтня в Жовтневому палаці в Києві покажуть шедеври сучасної хореографії — балети Іржі Кіліана у виконанні трупи Тбіліського державного театру опери та балету під керівництвом легендарної Ніно Ананіашвілі

Шедеври сучасної хореографії — проект продюсерського центру Олени Матвієнко, який займається розвитком актуального балету в Україні.

За вісім років центром було організовано понад 50 подій. А в Україні були поставлені балети Radio and Juliet, Quatro, Stabat Mater, «Клас-Kонцерт» і найбільший проект центру — балет The Great Gatsby.

Продюсери прагнули сформувати програму так, щоб показати глядачеві різноманіття сучасного балету, занурити його в світовий контекст.

«Шедеври сучасної хореографії» — це чотири сучасних балету в стильній монохромного естетиці.

Глядачі побачать постановки Іржі Кіліана, який змінив сучасний балет, що сформувало плеяду хореографів, які сьогодні уособлюють світової сучасний танець. Провідні театри світу змагаються за право включити його спектаклі в свій репертуар.

У Києві покажуть найвідоміші чорно-білі балети Іржі Кіліана Petite Mort ( «Маленька смерть»), Sechs Tänze ( «Шість танців») на музику Моцарта, «Занепалі ангели» на музику Стівена Райха.

За словами продюсера проекту Олени Матвієнко, в минулому сезоні вже показували балети Киліана в Києві, аудиторія зустріла їх аншлагами і оваціями.

Крім балетів Киліана, в програму вечора включений одноактний балет Sagalobeli ( «Сагалобелі»), спеціально створений для балетної трупи Тбіліського державного театру опери та балету на грузинську народну музику у виконанні гурту «Чангі» (Чанг — грузинський струнний інструмент). Пронизана грузинським фольклорним духом сучасна пластика балету Sagalobeli стала візитною карткою The State Georgia Ballet.

Балетна трупа під керівництвом легендарної Ніно Ананіашвілі високо оцінена професійними критиками у всьому світі. Зараз це інтернаціональний колектив: в ній танцюють артисти з США, Великобританії, Бразилії, Ізраїлю, Японії, Кореї, України, Словаччини, Словенії, Росії та Грузії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Волочкова має намір відкрити балетну школу в Дніпропетровську

19 листопада 2011, 22:35

У Донецьку зібралися зірки світового балету

7 жовтня 2009, 17:10

У Дніпропетровську з'явився новий навчальний заклад — військовий ліцей

7 серпня 2009, 08:12

Останні новини за сьогодні: