Новини / Суспільство / В Україні вводять штрафи за кинуті мимо урни недопалки і фантики
18 січня 2012, 23:45
Розмір шрифта: А А А

В Україні вводять штрафи за кинуті мимо урни недопалки і фантики

В Україні вводять штрафи за кинуті мимо урни недопалки і фантики, сміття, штраф, законодавство України
В Україні вводять штрафи за кинуті мимо урни недопалки і фантики

В Україні вирішили ввести штрафи за кинуті на вулиці повз урни недопалок, обгортку від цукерки та інше сміття.
«Антімуcорний» законопроект зареєстрували нардепи відразу від декількох фракцій. Серед ініціаторів є і Віктор Янукович-молодший.
Один з авторів документа, некурящий нардеп-комуніст Євген Царьков розповів, що у проекту є непогані перспективи. Якщо закон буде прийнятий, то за кинутий на тротуар «бичок» порушнику доведеться викласти до 850 грн.
«Я заради інтересу поговорив з парламентськими прибиральницями і тими, хто мете вулиці. Вони мені сказали, що «бички» викидають на асфальт практично всі — і ті, хто виходить з «Мерседесів», і ті, хто ходить пішки. В ідеалі законопроект потрібно прийняти в тому вигляді, в якому він є зараз, — сказав нам Царьков. — Але багато хто обуриться. Скажуть, що це змусить міліціонерів влаштовувати засідки у смітників, щоб нажитися. Про це ми поговоримо з правоохоронцями».
За словами Царькова, також в законі передбачено покарання для тих, хто вивозить будівельне сміття в околиці, а не на звалище (до 1700 грн.).
Автори «чистої революції» взяли на замітку досвід інших країн. Наприклад, те, що в найбільш охайному місті планети, Сінгапурі, блиску вулиць домоглися завдяки штрафам за недопалки в $ 650. А в Лондоні кинутий на тротуар «бичок» обійдеться в $ 160. Виручка від штрафів йде на закупівлю нових урн і фінансування антитютюнових кампаній.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: