Новини / Суспільство / Визначення фізичної сили за голосом
30 січня 2013, 18:44
Розмір шрифта: А А А

Визначення фізичної сили за голосом

Визначення фізичної сили за голосом, чоловіки, голос, сила
Визначення фізичної сили за голосом

За голосом чоловіка можна досить точно оцінити його силу. Такий висновок зробили вчені. Фахівці попросили чоловіків та жінок різних національностей і які розмовляють різними мовами декілька разів повторити одні й ті ж фрази і записали їх голоси. В експерименті брали участь люди з США, Аргентини, Болівії та Румунії. Отримані записи давали прослуховувати добровольцям обох статей, які проживають в США. Паралельно вчені визначали силу різних м'язів верхньої частини тулуба людей, чиї голоси були записані.

Виявилося, що учасники досліду могли по голосу оцінити силу мовця, причому оцінка була набагато точніша, коли люди чули чоловічі голоси. Поки вчені не знають, який параметр голосу є визначальним для вгадування фізичних характеристик мовця, пише sunhome.ru

Фахівці вважають, що здатність оцінювати силу чоловіків, а значить, їх здатність перемагати в сутичках з суперниками, має еволюційне значення. У багатьох ситуаціях в природі неможливо оцінити силу самця візуально — наприклад, якщо зустріч відбувається в сутінках — проте зробити це буває життєво необхідно. Автори відзначають, що здатність за голосом визначати силу суперника, є у тварин, тому не виключено, що вона присутня і у людей.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Рада проголосувала за створення Українського культурного фонду

24 березня 2017, 09:17

Скільки в Україні пенсіонерів: чому так мало чоловіків доживають до пенсії

23 березня 2017, 10:16

Жінкам платять на 23% менше, ніж чоловікам

3 березня 2017, 11:56

Останні новини за сьогодні: