Новини / Суспільство / Українські театри освоять систему електронних квитків
17 грудня 2011, 23:50
Розмір шрифта: А А А

Українські театри освоять систему електронних квитків

Українські театри освоять систему електронних квитків, Євро-2012, інтернет, Продаж квитків, театр
Українські театри освоять систему електронних квитків

Підготовка до «Євро-2012» в черговий раз позитивно вплинула на розвиток інтернет-технологій в Україні. З 1 лютого наступного року в Україні розпочнеться продаж електронних квитків в театри ім. Франко, російської драми ім. Лесі Українки та Національну оперу України. Квиток можна буде придбати онлайн і самостійно роздрукувати його. Штрихкод на ньому буде зареєстрований в системі, а при вході в театр — зчитуватися спеціальними сканерами. Про це розповів міністр культури Михайло Кулиняк.

Продаж квитків буде доступний на сайтах цих театрів та на сайті «Культура України» (проект Міністерства культури). Перші півроку проект працюватиме в експериментальному режимі. Потім у міністерстві проаналізують його результати і, якщо це буде доцільно, впровадять проект в інших театрах в Києві та областях.

У прес-службі Міністерства культури повідомили, що поки невідомо, яка компанія буде реалізовувати проект, суму інвестицій також не назвали: «Це буде повністю інвестиційний проект. Фінансувати його буде бізнес».

Нагадаємо, що впровадженням системи електронних квитків зараз також займається «Укрзалізниця». Зараз на систему централізованого управління переводяться всі станції та вокзальні комплекси України, що мають можливість продавати електронні квитки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: