Новини / Суспільство / Як відрядження позначаються на стані співробітників
29 травня 2017, 18:01
Розмір шрифта: А А А

Як відрядження позначаються на стані співробітників

Як відрядження позначаються на стані співробітників, відрядження, соцопитування, ділові поїздки
Як відрядження позначаються на стані співробітників

Серед українців, які працюють чоловіки бувають у відрядженнях набагато частіше, ніж жінки. Про це свідчать результати соціологічного опитування.

Зокрема, 18% жителів України з постійним місцем роботи бувають у відрядженнях раз в 6 місяців. 17% респондентів здійснюють ділові поїздки раз в місяць.

Левову частку українців, які їздять у відрядження, влаштовує наявність такого пункту в своєму графіку. Респонденти відзначають, що протягом кількох днів, проведених поза офісу та дому свого, у них поліпшується настрій і продуктивність.

Проте вчені стверджують, що в реальності відрядження мають ледь не протилежний ефект. Якщо співробітникам вдалося вирватися з атмосфери щоденної рутини, це ще не означає, що відрядження приносять їм користь. До такого висновку прийшли німецькі фахівці.

У відрядження їздять представники різних професій, але деяким фахівцям доводиться їздити по справах компанії частіше, ніж іншим. Крім нових вражень і вигоди для бізнесу, відрядження приносять і шкоду здоров‘ю. Про це свідчать результати дослідження «Справа боса — ділові подорожі», проведеного на замовлення Німецького туристичного союзу.За підсумками дослідження вдалося з’ясувати, що бізнес-туризм пов'язаний з великими ризиками для фізичного і психологічного стану. Приблизно 65% опитаних заявили, що через ділових поїздок почали відчувати проблеми зі сном. 22% респондентів важко переживають зміну часового поясу, стільки ж не можуть звикнути до чужої кухні. Ще 20% не можуть розслабитися в дорозі.

Серед поширених причин стресу під час відряджень також називають тривалі переїзди і незручні пересадки. Останнім часом бізнес-туристи все частіше побоюються терактів і страйків працівників транспортних компаній.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • suba suba (анонімно) 20 грудня 2018, 21:28 ссылка
    zdd12p I was suggested this website by my cousin. I am not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my trouble. You are wonderful! Thanks!
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Відрядження чиновників обходяться українцям в мільйони гривень

22 червня 2016, 16:59

Повністю забезпеченими усім необхідним вважають себе 1% українців — соцопитування

21 вересня 2014, 07:15

Мінсоцполітики: про нюанси оформлення та оплати відряджень

4 лютого 2014, 16:48

Останні новини за сьогодні: