Новини / Суспільство / Скільки українців незадоволені своєю роботою (опитування)
9 травня 2017, 13:22
Розмір шрифта: А А А

Скільки українців незадоволені своєю роботою (опитування)

Скільки українців незадоволені своєю роботою (опитування), українці, фінансові кошти, робота
Скільки українців незадоволені своєю роботою (опитування)

22% українців незадоволені своєю роботою, йдеться в результатах опитування міжнародного кадрового порталу hh.ua.

“Невдоволеність роботою є основною причиною емоційного вигорання. Це стан виснаження на тлі хронічного стресу, який призводить не тільки до “блокади” всіх сил людини, але й до втрати відчуття радості від життя. Також серед передумов емоційного виснаження – відсутність професійного розвитку та кар’єрного росту”, – зазначають експерти порталу.

Кожен четвертий опитаний працівник зазначив, що боїться втратити роботу через необхідність заробляти кошти для себе та своєї родини. Це додає стресу і впливає на результативність праці. Прискорює процес емоційного вигорання. Адже доволі важко зосередитися на виробничих задачах, коли більша частина ресурсу витрачається на стабілізацію внутрішнього стану.

Кожен п’ятий вважає, що постійно нервує через велику завантаженість і відповідальність. 16% опитаних заявили, що емоційне вигорання є наслідком низької зарплати. Також працівники зазначають, що потрібна не тільки достойна оплата праці, а й у схвалення їхніх дій керівництвом. Працівники відчувають постійний стрес через погані відносини на роботі. Несприятлива атмосфера в колективі негативно впливає не лише на продуктивність праці, але й на емоційний стан загалом.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Nekit83 (анонімно) 1 квітня 2018, 01:49 ссылка
    С такими зарплатами разве можно вообще нормально жить и обеспечивать семью? Думаю ответ очевиден. По-моему реальный выход это ехать в ту же Польшу, ну вот посмотрите заработные платы там https://www.eurabota.ua/poland/seasonal-work и сравните с нашими. Да и если кто-то знакомый там побывал то уже как-то спокойнее ехать, не думая, что тебя там "кинут". А вообще, именно поэтому поляки уже давно довольно таки хитро используют наш труд там, оплачивая его в два раза меньше, чем в некоторых других странах Европы. К примеру, можно сравнить вакансии и зароботные платы Польши и той же Германии Причем на одну и ту же вакансию может быть разница в зарплате чуть ли не в 500-600 долларов, а и иногда и евро. Но наши упертые прутся все равно в Польшу, ибо это привычно и язык более похож на наш. На этом и страдаем за копейки.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: