Новини / Суспільство / Українці зможуть знімати гроші з картки в касі магазину
28 квітня 2016, 15:50
Розмір шрифта: А А А

Українці зможуть знімати гроші з картки в касі магазину

Українці зможуть знімати гроші з картки в касі магазину, українці, готівка, оплата покупки, каса магазину
Українці зможуть знімати гроші з картки в касі магазину

Українці зможуть зняти частину готівки зі своєї картки або внести на неї кошти в момент оплати покупки в касі будь-якого магазину.Законопроект, що передбачає такі нововведення, буде зареєстрований у Верховній Раді на початку травня.Про це розповів Андрій Журжій, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, в ході конференції EMA Payments and Innovations Conference.

Законопроект, який був розроблений спільно з Європейською Бізнес Асоціацією, покликаний врегулювати деякі законодавчі перепони, які на сьогоднішній день існують, зазначив пан Журжій.

Ініціатива надасть можливість власнику картки в момент оплати покупки в касі будь-якого торговця зняти частину готівки. Крім того, клієнти отримають можливість поповнити карту також в касі, наприклад, перерахувати на неї решту. Таким чином, українські роздрібні торговці можуть стати точками доступу власників карток до готівкових коштів, і таким чином буде розширена інфраструктура доступу до використання платіжних карт.

«Ми переконані, що повинні максимально скорочувати кількість готівкових розрахунків в Україні, якщо ми хочемо рухатися вперед», – упевнений депутат.

Андрій Журжій також навів приклад Грузії в контексті стимулювання безготівкових розрахунків. У цій країні використовувалася національна лотерея, учасником якої користувач карти автоматично ставав в момент оплати покупки. На думку експерта, подібні програми заохочення можуть використовувати українські ресторани, різні заклади, торговці і т. і.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: