Новини / Суспільство / Десять найбагатших правителів у світі
10 серпня 2011, 20:37
Розмір шрифта: А А А

Десять найбагатших правителів у світі

Десять найбагатших правителів у світі, рейтинг, багатство, правителі, Близький Схід, Єгипет, Саудівська Аравія, Муамар Каддафі
Десять найбагатших правителів у світі

Німецька ділова газета Handelsblatt склала рейтинг найбагатших правителів світу. Напевно, цей рейтинг якнайкраще ілюструє те, що відбувається в світі.

Виходить, що чим багатший правитель, тим неспокійно в державі. Уже більше місяця ми спостерігаємо за заворушеннями в країнах Близького Сходу, і вони продовжуються.

Правителі Єгипту (стан Мубарака, за деякими даними, оцінюється до 70 млрд доларів. — Ред.) І Тунісу (Бен Алі) були змушені розлучитися зі своїми постами.

У цю «мільярдну десятку»чомусь не увійшов статок лівійського лідера Муамара Каддафі, який оцінюється західними спецслужбами в 32 мільярди доларів, і багатство короля Таїланду, що оцінюється приблизно в 30 млрд доларів, де також йдуть або вже пройшли народні хвилювання.

У Саудівській Аравії, чий король на вершині рейтингу, правителі намагаються задобрити народ житловими субсидіями та іншими виплатами. Швидше за все, це найбільш правильна міра в подібній ситуації.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: