Новини / Суспільство / Списки заборонених російських артистів переглянуть — Нищук
21 квітня 2017, 15:14
Розмір шрифта: А А А

Списки заборонених російських артистів переглянуть — Нищук

Списки заборонених російських артистів переглянуть - Нищук, Міжвідомча комісія, російські артисти, Євген Нищук
Списки заборонених російських артистів переглянуть — Нищук

Спеціально створена міжвідомча комісія в даний час переглядає списки російських діячів культури, заборонених в Україні через антиукраїнських висловлювань або дій. Про це в ефірі телеканалу 1+1 повідомив міністр культури Євген Нищук.

«Зараз у нас створена міжвідомча комісія, де за участю представників СБУ, працівників Нацради з питань телебачення і радіомовлення, фахівців, експертів, представників медіакомпаній йде перегляд тих списків, які ще з тих часів, коли вони «скопом» пішли, де спочатку був той, хто підписався (в 2014-му під листом на підтримку російської агресії проти України — ред.), а підписалися… ну ви знаєте, як там було. Після того, можливо, він нічого не говорив, і їх (списки — ред.), очевидно, необхідно переглядати», — сказав він.

У той же час, за словами міністра, з'явилися нові російські артисти, які не просто негативно висловлюються про Україну, а являють собою певну загрозу безпеки країни, в тому числі своїми діями.
Як зазначив Нищук, дане питання знаходиться в компетенції РНБО, який застосовує до таким особам певні санкції терміном на один або три роки.Також глава Мінкульту повідомив, що в його відомстві є група людей, яка розглядає звернення громадян з тим чи іншим діячам культури і передає відповідні матеріали в СБУ.

«Так було в відношенні деяких співачок, які планували виступати у певних залах, і ці концерти були скасовані. Там були наведені конкретні факти того, що вони або були аннексированном Криму, або неодноразово висловлювалися про українську культуру або українській державі», — підкреслив Нищук.

На думку міністра, цензура як така неприйнятна, однак обмеження проти пропаганди вводити необхідно.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні запустили інтерактивну карту доріг

29 червня 2016, 20:32

Останні новини за сьогодні: