Новини / Суспільство / Такий різний Туніс: куди піти і що подивитися
12 листопада 2019, 08:27
Розмір шрифта: А А А

Такий різний Туніс: куди піти і що подивитися

Такий різний Туніс: куди піти і що подивитися, Туніс, туристичне місце, римський амфітеатр, турист
Такий різний Туніс: куди піти і що подивитися

Туніс — це держава на півночі Африки, до якого багато туристів ставляться з пересторогою. Після серії терактів в популярному туристичному місці, деякі туроператори викреслили цю країну і її столицю Туніс зі списку популярних курортних напрямків на узбережжі Середземного моря.

Ведучі шоу «Середземноморський check-in» на каналі НЛО TV Алена Мороз і Ілля Луценко вирушили в місто Туніс, щоб розвіяти упередження про нього і розповісти про цікаві місця туніской столиці.

Карфаген

Місто-руїна, знаходиться в передмісті Тунісу. Свого часу він був найбільшим містом-державою. Але у війні з Римською імперією Карфаген упав і був повністю зруйнований римлянами. На його руїнах вони побудували нове місто. Елементи римського амфітеатру і інших античних будівель збереглися до цих пір.

Сиди-Бусаїді

Це популярне туристичне місце розташоване в передмісті Тунісу. За часів французького протекторату в це невелике містечко на березі Середземного моря приїжджала європейська богема. Місто цікаве тим, що всі будинки тут мають однакову колірну гамму — біло-синю, а вдома дверей дуже мальовничі через орнамент. Маленькі копії таких дверей продають у вигляді сувенірів.

мис Бланко

Це найпівнічніша точка африканського континенту. Назва перекладається як «Білий Мис» — з-за кольору місцевого піску і каменів. Звідси відкривається чудовий вид І при цьому тут рідко побачиш туристів.

Окремо варто сказати про архітектуру Тунісу. Центр міста — це вузенькі вулички, на яких збереглися будинки, побудовані кілька століть назад. Тут приємно посидіти в кав'ярні, де на підлозі для відвідувачів розстелений килим. Туніс славиться найкращим кави по-турецьки, і варто чашка кави зовсім не дорого — близько 35 гривень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: