Новини / Суспільство / Таврійські ігри повертаються до Каховки і будуть виключно українськими
30 квітня 2008, 08:23
Розмір шрифта: А А А

Таврійські ігри повертаються до Каховки і будуть виключно українськими

Таврійські ігри повертаються до Каховки і будуть виключно українськими, Фестиваль Таврійські ігри, Каховка, Юлія Тимошенко, Микола Баграєв
Таврійські ігри повертаються до Каховки і будуть виключно українськими

Організатори феста поставлять ще один експеримент — зроблять його виключно українським

Фестиваль Таврійські ігри повертається в місце свого традиційного перебування — до Каховки. При цьому, цього року його організатори пішли на експеримент — фестиваль буде виключно українським. На нього вже пообіцяла приїхати Юлія Тимошенко.

Про все це в інтерв‘ю газету Справа повідомив президент фестивалю Микола Баграєв.

Я ухвалив рішення повернутися до Каховки. А переїхати до Києва змусили нас проблеми з фрахтуванням теплохода. У Каховці влітку практично неможливо орендувати судно. Із-за чого ми свого часу перенесли фестиваль на початок травня, але після цього стали залежати від капризів природи, — заявив Микола Баграєв.

До того ж в Каховці була відсутня готельна інфраструктура, додав він. Адже потрібно одночасно поселити тільки виконавців 200-300 чоловік. Плюс півтори тисячі обслуговуючого персоналу.

За цей рік організатори отримали величезну кількість листів з проханням повернути фестиваль назад, підкреслив Микола Баграєв. При цьому звернення приходили від райрад, міських адміністрацій, громадських організацій і навіть від Комуністичного союзу молоді.

У Києві було відсутнє найголовніше — дух фестивалю, — заявив Микола Баграєв. Адже половина артистів — кияни, і після завершення концерту вони відразу їхали додому, а в Каховці вони живуть на теплоході, спілкуються з колегами, пресою, поклонниками. Крім того, на думку президента фестивалю, столична публіка емоційно опинилася на рівень нижче. Адже на Херсон глядач з’їжджався зі всієї України. І ще атмосфера Ігор постраждала із-за обмеження за часом — після 10 вечора виступу закінчувалися і публіка розходилася, поскаржився президент фестивалю. Крім того, як заявив президент фестивалю, стадіон не відповідав рівню, на якому повинен проходити серйозний європейський фестиваль. Може, після його реконструкції щось зміниться, виразив надію Микола Баграєв.

Президент фестивалю заявив, що вони принципово не платять гонорарів українським виконавцям. Адже річ у тому, що впізнанність артиста і продаж альбому залежить не від концертів, а від ротації на телебаченні, радіо, виступів на фестивалях. Корпоратіви не піднімуть ціну виконавця ні на копійку. А ось виступ на Таврійських іграх підніме.

Можливо, наступного року організатори фестивалю поміняють і формат музики. Адже вони як організатори мають право на експеримент. Єдине, від чого вони, за словами Миколи Баграєва, не відмовляться ніколи, — це живий звук, якісна сцена і прямі ефіри, наймасштабніші в країні. Цього року організатори фестивалю вже зважилися на серйозний експеримент цього разу не буде жодного російського і зарубіжного виконавця. Всі українські артисти — 17 сольних годинних шоу на вечірній сцені і 17 виступів дебютантів на денній.

При цьому, за словами Миколи Баграєва, політиків, охочих приїхати на фестиваль дуже багато. Причому з різних партій. Зокрема, на нього обіцяла приїхати Юлія Тимошенко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Тарас Шевченко має понад 500 живих нащадків

13 березня 2017, 10:03

Африканці проведуть український етно-фестиваль

9 березня 2017, 10:08

Лібералізація ринку землі: що обіцяють українські політики?

6 березня 2017, 20:43

Кожному українському кавуну — персональний ящик

24 лютого 2017, 18:47

Останні новини за сьогодні: