Новини / Суспільство / МВС розпочинає тотальну перевірку власників зброї
11 січня 2011, 11:52
Розмір шрифта: А А А

МВС розпочинає тотальну перевірку власників зброї

МВС розпочинає тотальну перевірку власників зброї, Міністерство внутрішніх справ, Дмитро Андрєєв, власники зброї, ліцензія, дозвіл на зберігання зброї
МВС розпочинає тотальну перевірку власників зброї

Міністерство внутрішніх справ оголосило про початок масштабної перевірки всіх легальних власників зброї на дотримання умов її зберігання і використання. Про це заявив директор Департаменту зв‘язків з громадськістю МВС України Дмитро Андрєєв.

Як повідомили в прес-службі МВС, за словами Д. Андрєєва, особливу увагу буде приділено тим, хто зловживає спиртними напоями, наркотичними засобами і порушує громадський порядок. У таких громадян зброю заберуть, а дозвіл на зберігання — анулюють.

Д. Андрєєв повідомив, що таке завдання поставлене керівництвом МВС з метою запобігання НП, пов’язаних з використанням зброї.

Як відзначили в МВС, лише за грудень 2010 року і перші десять днів січня були затримані 382 правопорушника, у яких вилучено два кулемети, два пістолети-кулемети, п'ять автоматів, один карабін, 21 гвинтівка, 35 пістолетів, 42 обрізи мисливських рушниць, 123 одиниці саморобної вогнепальної зброї, а також 20 гранат, 8 кг вибухівки, 19електродетонаторів та 8932 патрона.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Державні банки можуть вийти на український ринок лотерей

27 травня 2017, 18:21

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: