Новини / Суспільство / У Києві пройде третій міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал»
28 квітня 2013, 18:51
Розмір шрифта: А А А

У Києві пройде третій міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал»

У Києві пройде третій міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал", Мистецький арсенал, Книжковий арсенал, література, виставка, фестиваль
У Києві пройде третій міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал»

З 24 травня по 1 червня 2013 року у національному культурно-художньому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» у Києві відбудеться III Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал» — масштабна виставка, яка об‘єднує літературу і мистецтво.

У рамках фестивалю відбудеться книжкова виставка, в якій візьмуть участь близько 200 експонентів, презентації нових книг, зустрічі з авторами, автограф сесії зірок української і світової літератури. Крім того, заплановано спеціальний проект «Обмін речовин» — публічні діалоги між відомими письменниками; лекторій «Арсенал героїв: сучасно про класику», майстер-класи та дискусії; міжнародні семінари перекладу та спеціальна вечірня програма — Фестиваль нової музики. До Дня Києва 25 травня пройде Ніч поезії й музики, а до 1150-річного ювілею кирилиці — конференція «Кирилівські читання» (друковані майстерні, виставка графіки, ілюстрації та шрифту).

«Книжковий арсенал» відвідають відомі письменники, які представлять свої нові книги, переклади на українську, а також літературні діячі, художники і музиканти з Франції, Австрії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, Чехії, Росії, США та інших країн. Зокрема, очікується участь одного з найавторитетніших у світі дослідників авангардного мистецтва Жан-Клода Маркаде, соціального філософа, публіциста, керівника журналу «Esprit» Олів’є Монжена, австрійського філософа, письменника, теоретика перекладу Бориса Будена, швейцарського письменника, карикатуриста і музиканта Крістофа Зімона, чеського письменника, кіносценариста, музиканта Ярослава Рудиша, французького письменника і філософа, засновника літературного журналу L'Animal Тьєррі Есса, одного з найпопулярніших польських письменників, автора роману-бестселера «Одиночество в сети» Янула Леона Вишневського і сучасної польської письменниці Барбари Космовської.

У рамках вечірньої музично-літературної програми Фестиваль нової музики відбудеться дев‘ять концертів відомих сучасних композиторів і виконавців з Великобританії, Японії, Італії, Росії та України: П’єра Бастена (Франція), Одрі Чена (США, Китай), Лоренцо Гільєма (Італія) та інших. Центральною подією програми буде прем'єра «Аліси у країні чудес» — моноопери Святослава Луньова у супроводі Національного симфонічного оркестру.

Повний список гостей з розкладом їхніх презентацій і концертів буде оголошено 29 квітня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Африканці проведуть український етно-фестиваль

9 березня 2017, 10:08

Як працюють медіа: в Києві відкрили Музей новин

6 березня 2017, 08:33

5 місць, які варто відвідати в Україні в серпні

3 серпня 2016, 10:47

Останні новини за сьогодні: