Новини / Суспільство / В українців виманюють дані банківських карт: НБУ попередив про шахраїв
15 травня 2017, 14:32
Розмір шрифта: А А А

В українців виманюють дані банківських карт: НБУ попередив про шахраїв

В українців виманюють дані банківських карт: НБУ попередив про шахраїв, Національний банк України, платіжні картки, персональні дані, інтернет-банкінг
В українців виманюють дані банківських карт: НБУ попередив про шахраїв

Національний банк України (НБУ) закликає українців не розголошувати інформацію про персональних даних та реквізити платіжних карт. Про це повідомляє прес-служба регулятора.
В НБУ зазначають, що останнім часом кібершахраї дзвонять користувачам платіжних карт, називаються представниками Нацбанку і вимагають повідомити інформацію про реквізити платіжних карток, залишки на рахунках або паролі до інтернет-банкінгу.

«Працівники Національного банку ніколи не дзвонять з подібними проханнями. Ні служба безпеки НБУ, ні керівництво регулятора не потребують і не мають повноважень запитувати у громадян дані платіжних карток і рахунків. Будь-які питання по роботі з платіжними картами є винятковою компетенцією працівників банків – емітентів цих карт», – попереджають в НБУ.
При цьому НБУ підкреслює – банки також ніколи не запитують конфіденційну інформацію і не дзвонять з невідомих номерів.

«У разі отримання дзвінків від невідомих осіб, які будуть намагатися дізнатися персональні дані або інформацію про особисті карах і рахунках, необхідно припиняти такі розмови і звертатися до контакт-центру банку – емітента картки або в правоохоронні органи», – радять в НБУ.

У поліції раніше також поділилися порадами: щоб убезпечити себе від шахраїв, ніколи не можна повідомляти за телефоном реквізити своєї картки (пін-код, повний номер, CVV-код). Справжній співробітник банку в телефонному режимі не має права запитувати таку інформацію. Всі питання, пов'язані з рахунком, необхідно вирішувати особисто в банківських установах, а не по телефону.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: