Новини / Суспільство / Мінрегіон: Україна готова до опалювального сезону
15 жовтня 2011, 10:18
Розмір шрифта: А А А

Мінрегіон: Україна готова до опалювального сезону

Мінрегіон: Україна готова до опалювального сезону, Україна, опалювальний сезон, Анатолій Близнюк
Мінрегіон: Україна готова до опалювального сезону

До роботи взимку підготовлено майже 100% котелень, а також центральних теплових пунктів. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк на брифінгу в Кабміні.

Як повідомляє прес-служба міністерства, Близнюк зазначив, на 12 жовтня поточного року в країні комплексно підготовлено до зими з видачею паспортів готовності 99,9% житлових будинків та об‘єктів соцкультпобуту. Такі ж показники готовності мають об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства. Області повністю виконали план з підготовки спеціалізованої техніки, заготовили 96% запланованих обсягів посипальних матеріалів і реагентів. «Підприємства ЖКГ готові подати тепло споживачам, а будівлі готові його прийняти. У більшості областей продовжується запуск централізованих систем опалення. Всі будинки готові, отримали паспорти на основі діючих норм з теплозбереження. Але, внаслідок відсутності ефективної термоізоляції, втрата тепла до 40% в житлових будинках не зникла. Звертаюся до всіх громадян: зима наступає не тільки для комунальників, а й для споживачів їх послуг. Тому давайте готуватися до неї разом, щоб праця підприємств галузі не була марною», — сказав Близнюк.

За словами глави Мінрегіону, відомство щодня відстежує запуск систем теплопостачання і тримати ситуацію на контролі протягом всього опалювального періоду.

В цілому по Україні комплексно готують до осінньо-зимового періоду 2011-2012 років з видачею паспортів готовності 210423 будинків, в тому числі: 181073 житлових будинків комунальної власності, 16617 житлових будинків ОСББ та ЖБК, 2662 житлових будинків громадської (колективної) власності і 10071 одиниці відомчого житлового фонду. Крім того, підготовлено 40013 об'єктів соціально-культурного призначення, зокрема 19 541 школу, 13092 дитячих саду та 7380 лікарень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: