Новини / Суспільство / Українцям подарували вихідний
24 травня 2007, 08:31
Розмір шрифта: А А А

Українцям подарували вихідний

Українцям подарували вихідний, Свята Трійця, святкування, Міністерство праці і соціальної політики, святкові дні, вихідний
Українцям подарували вихідний

Українці у зв‘язку з святкуванням Святої Трійці відпочиватимуть 28 травня.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Міністерства праці і соціальної політики України, статтею 73 Кодексу законів про працю (КЗОТ) передбачено, що в Україні встановлені такі святкові дні: 1 січня — Новий рік; 7 січня — Різдво Христове; 8 березня — Міжнародний жіночий день; 1 і 2 травня — День міжнародної солідарності трудящих; 9 травня — День Перемоги; 28 червня — День Конституції України; 24 серпня — День незалежності України; один день (неділя) — Великдень; один день (неділя) — Трійця.

Частиною третьої статті 67 КЗОТ України передбачено, що у разі, коли святковий або неробочий день (в даному випадку Трійця) співпадає з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. У 2007 році неробочий день Трійця доводиться на 27 травня. Відповідно до цього, вихідний день неділя 27 травня, який співпав з Трійцею, переноситься на понеділок 28 травня.

За таких умов (п’ятиденний робочий тиждень з вихідними днями в суботу і неділю) робота не здійснюватиметься з 26 по 28 травня включно, а при шестиденному робочому тижні з вихідним днем в неділю — 27 і 28 травня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: