Новини / Суспільство / Українцям доведеться економити на трьох ходових продуктах, — експерт
28 квітня 2016, 08:08
Розмір шрифта: А А А

Українцям доведеться економити на трьох ходових продуктах, — експерт

Українцям доведеться економити на трьох ходових продуктах, - експерт, Україна, подорожчання продуктів харчування, Олексій Дорошенко
Українцям доведеться економити на трьох ходових продуктах, — експерт

За останні десять днів в Україні найбільше подорожчали буряк, гречка і свинина.Про це заявив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Перше місце в рейтингу продуктів, які виросли в ціні за останні десять днів, зайняв буряк. “З початку року ціна на буряк зросла на дві гривні, що для буряка досить дорого”, – зазначив Дорошенко.Друге місце в списку найбільш відчутних подорожчань зайняла гречка. “Гречка подорожчала більш ніж на 1%. З початку року вона зросла в ціні більше, ніж на 6 гривень”, – підкреслив експерт.

Замикає трійку найдорожчих продуктів свинина, яка почала дорожчати вже в квітні, хоча перші три місяці вона дешевшала.Дорошенко прогнозує подальше подорожчання свинини, проте не виключає, що в червні ціна на м’ясо стабілізується.Експерт також зазначив, що деякі продукти в Україні все ж значно подешевшали за останню декаду. Зокрема мова йде про цукор, капусту і цибулю.

“Більше за інших зараз дешевшає цибулю. Він тільки за десять днів подешевшав на 5%”, – підкреслив Дорошенко.

Зниження ціни на даний овоч пов’язаний з великим запасом старого врожаю, який поспішають продати, щоб заповнити склади свіжим товаром.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: