Новини / Суспільство / Моз:українців лякають страшними чутками
6 лютого 2017, 19:28
Розмір шрифта: А А А

Моз:українців лякають страшними чутками

Моз:українців лякають страшними чутками, МОЗ, реформи, медицина, госпітальні округи
Моз:українців лякають страшними чутками

Українці поки що не повірили в затіяну Моз реформу вітчизняної системи охорони здоров‘я. У Вінницькій області місцеві жителі влаштували акції протесту проти реалізації в їх регіоні проекту госпітальних округів.

Ситуація виявилася наскільки серйозною, що на місце навіть був змушений виїхати заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Як розповів він UBR.ua громадськість розбурхали чутки про те, що, нібито, місцеві лікарні будуть закривати. Свою роль зіграв і попередній негативний досвід, адже за часів Януковича тут вже намагалися проводити медичні експерименти, які, м‘яко кажучи, виявилися неефективними. Насправді, за словами Ковтонюка, Моз планує не закривати, а відкривати нові лікарні.

«У цьому році ми будемо тільки затверджувати плани, а з наступного почнеться розвиток мереж медустанов за бюджетні гроші. Головна мета на сьогодні — щоб будь-яка людина, незалежно від місця проживання, міг отримати гарантовану медичну допомогу: в належний час і належної якості. Тому що зараз хворого часто привозять в найближчу клініку, а там немає ні потрібного обладнання, ні необхідних ліків. А після створення госпітальних округів гарантовано все буде», — запевнив Ковтонюк.

Він також додав, що разом з обласними чиновниками представники Моз зараз проводять роз’яснювальну роботу і ситуація поступово стабілізується. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Моз обіцяють, що «гроші будуть ходити за пацієнтами»

29 травня 2017, 14:11

МОЗ дозволило мобільним операторам покращити зв’язок

23 травня 2017, 20:37

Через МОЗ можуть бути зірвані закупівлі ліків

22 травня 2017, 17:54

Останні новини за сьогодні: