Новини / Суспільство / Українців змусять доплатити за тепло, якщо вони працюють вдома
12 грудня 2016, 17:30
Розмір шрифта: А А А

Українців змусять доплатити за тепло, якщо вони працюють вдома

Українців змусять доплатити за тепло, якщо вони працюють вдома, професійна діяльність, житлова нерухомість, комерційні цілі
Українців змусять доплатити за тепло, якщо вони працюють вдома

Українці повинні більше платити за тепло в квартирах, якщо використовують їх не для житла, а для професійної діяльності.Згідно з повідомленням так постановив Верховний суд, розглядаючи справу №6-1926цс16.

“ВСУ розглядав випадок з використанням в квартири нотаріусом і постановив, що він повинен платити за опалення більше, ніж платять за житлові приміщення. Ця десь в півтора-два рази дорожче. Але подібний принцип стосується не тільки нотаріусів, але й інших громадян, що використовують квартири в комерційних цілях. Наприклад, тих же перукарських чи швейних майстерень. Їм комунальні підприємства можуть перерахувати платіжки, якщо з'ясується, що вони платили за тепло по житлових тарифів«, — пояснив старший партнер адвокатської компанії «Кравець та партнери» Ростислав Кравець.

Ціни на комунальні послуги не вперше оскаржуються в суді комунальними підприємствами.

“Питання оплати комунальних послуг нотаріусами, за тарифами, відмінними від тарифів для населення, має тривалу історію. Зокрема, 26.09.2012 Верховний суд України за результатами розгляду справ № 6-43цс12 і № 6-72цс12 зробив правовий висновок, в якому вказав, що тарифи на оплату послуг з теплопостачання для населення застосовуються для здійснення оплати фізичними особами послуг з теплопостачання в приміщеннях, які використовуються ними для проживання. У той же час, послуги з теплопостачання в приміщеннях, які використовуються приватними нотаріусами для зайняття нотаріальною діяльністю за такими тарифами оплачуватися не можуть», — розповів адвокат, юрист ЮФ «Eterna Law» Володимир Бандура.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Квартири заборонять переобладнувати під офіси та хостели

22 травня 2017, 14:31

Наявність боргу за житлово-комунальні послуги впливає на розмір призначення субсидії

11 травня 2017, 11:14

Останні новини за сьогодні: