Новини / Суспільство / Українці незабаром зможуть відвідувати 100 країн без віз – Клімкін
12 травня 2017, 18:59
Розмір шрифта: А А А

Українці незабаром зможуть відвідувати 100 країн без віз – Клімкін

Українці незабаром зможуть відвідувати 100 країн без віз – Клімкін, ЄС, безвізовий режим, Павло Клімкін
Українці незабаром зможуть відвідувати 100 країн без віз – Клімкін

Після того, як ЄС надасть Україні безвізовий режим, Україна буде у ТОП-40 країн в індексі відкритості. Про це на брифінгу заявив глава МЗС України Павло Клімкін.

«Зараз у нас є 52 країни, з якими діє безвізовий режим. Після того, як для нас відкриється вся Шенгенська зона у нас приєднуватися 26 країн Європейського союзу і ще 4 країни.

Ми зараз ведемо переговори ще з 27 країнами щодо безвізового режиму. З 11 країнами ведемо переговори з фасилітації. Це Азийский регіон. За деякими ми виходимо на безвізовий режим. Наприклад, з Японією ми виходимо на новий етап фасилітації. Маємо плани в найближчі тижні і місяці відкриття ще ряду переговорів. Таким чином, маємо шанс в самому найближчому майбутньому відкрити кордони більш ніж 100 країн для українців. Ми навіть коли займалися арифметикою і підрахували, що ми десь будемо серед перших 40 країн в індексі відкритості, коли ми отримаємо безвізовий з Європейським союзом», – заявив глава українського Мзс.

Павло Клімкін також подякував всіх причетних до роботи з візової лібералізації з ЄС, коментуючи вчорашнє рішення Ради ЄС надати Україні безвізовий режим.

«Не впадаючи в якийсь піар для Міністерства закордонних справ, хочу просто подякувати всім, хто був залучений в це рішення. Оскільки це спільне досягнення. Я пам‘ятаю багато етапів, коли здавалося, що все це буде надзвичайно складно. Але, тим не менш, ми реалізували цей унікальний проект. Я добре пам’ятаю, як багато нили, що нам ЄС ніколи нічого не дасть. Це в принципі дуже чіткий прояв саме солідарності Європейського союзу», – підсумував міністр.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: