Новини / Суспільство / Рівень смертності в Україні — один з найвищих в світі
8 вересня 2016, 10:35
Розмір шрифта: А А А

Рівень смертності в Україні — один з найвищих в світі

Рівень смертності в Україні - один з найвищих в світі, смертність, Україна, World Factbook–2015, статистика
Рівень смертності в Україні — один з найвищих в світі

За даними Центрального розвідувального управління США, які відображені в звіті World Factbook за 2015 року, Україна знаходиться на 2-му місці (з 225 розглянутих країн) за рівнем смертності на 1000 чоловік населення. Для нашої країни цей показник становить 14,46 випадків смерті на 1000 наявного населення. 1-ю позицію займає Лесото (держава в Південній Африці) з показником 14,89 випадків смерті на 1000 наявного населення, 3-ю — Болгарія (14,44 випадків смерті на 1000 наявного населення).

Слід зазначити, що, за даними World Factbook-2015 року, Україна займає 182-е місце з 224 за рівнем народжуваності (10,72 народжених на 1000 населення).

Частини випадків смерті, які складають невтішну статистику, можна уникнути за допомогою змін у державній політиці, вважає Олена Нізалова, науковий співробітник Центру дослідження медичних послуг в університеті Кент (Center for Health Services Study, University of Kent), Великобританія, яка проаналізувала причини високої смертності в Україні в статті, опублікованій в виданні «Vox Ukraine». Як вважає Е. Нізалова, високим потенціалом для цього має перегляд державної політики в області тютюнопаління та контролю дорожнього руху, оскільки рак, пов'язаний з курінням, і дорожньо-транспортний травматизм є частими причинами смертності, якій можна запобігти за допомогою політичних заходів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: