Новини / Суспільство / Музей допоможе побачити Чорнобильську зону по-новому
31 травня 2008, 08:49
Розмір шрифта: А А А

Музей допоможе побачити Чорнобильську зону по-новому

Музей допоможе побачити Чорнобильську зону по-новому, музей чорнобильської зони, Володимир Шандра, Міністерство з надзвичайних ситуацій, Чорнобильська катастрофа
Музей допоможе побачити Чорнобильську зону по-новому

До 2009 року Міністерство по надзвичайних ситуаціях і захисті населення від наслідків Чорнобильської катастрофи має намір створити музей Чорнобильської зони.

На сьогоднішній прес-конференції міністр по надзвичайних ситуаціях Володимир Шандра відзначив Думаю, що вже цього року ми зробимо музей Чорнобильської зони, не з погляду техногенної аварії або Чорнобильської станції, а з погляду культурної спадщини… Повірте, там дуже багато цікавого.

За його словами, міністерство відповідає за заощадження культурної спадщини в місцях, де відбулися надзвичайні ситуації, у тому числі і Чорнобильській зоні. При цьому, додав міністр, підтримує туристичні поїздки на територію зони. Ми повинні показувати цю зону… Тому що це пам'ять, і ми повинні показувати людству, і не тільки Україні, ціну людської помилки, — сказав він.

Володимир Шандра також відзначив, що існує цілий ряд проблем в організації таких туристичних поїздок. Він вважає, що цей туризм упорядкувати і підключати до цього туристичні фірми, які при організації подібних турів повинні повністю відповідати за безпеку своїх клієнтів.

Вибух на 4-му енергоблоці ЧАЕС в квітні 1986 року став причиною наймасштабнішої техногенної катастрофи в світовій історії

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: