Новини / Суспільство / В Англії побудують найбільший екологічно чистий в світі стадіон
11 січня, 07:42
Розмір шрифта: А А А

В Англії побудують найбільший екологічно чистий в світі стадіон

В Англії побудують найбільший екологічно чистий в світі стадіон, стадіон, екологічно чисте дерево, футбольне поле, дерев’яний стадіон
В Англії побудують найбільший екологічно чистий в світі стадіон

Архітектурне бюро Zaha Hadid Architects (ZHA) розробило проект екологічно чистого стадіону, який планують побудувати в графстві Глостершир для футбольного клубу Forest Green Rovers, пише Dezeen.

За інформацією видання, спортивна споруда зможе розмістити до п‘яти тисяч уболівальників. Стадіон буде створений з екологічно чистого дерева, включаючи консольну дах і облицювання з жалюзі, а в роботі планують використовувати тільки низьковуглецеві методи будівництва.

Dezeen зазначає, що це була друга спроба отримати дозвіл на планування дерев’яного стадіону — початкову пропозицію було заблоковано місцевою радою Страуда в червні 2019 року.

«Це буде перший повністю дерев‘яний футбольний стадіон, в якому майже кожен елемент виготовлять з екологічно чистого дерева. Як будівельний матеріал, клеєний брус є дуже міцним, безпечним і придатним для переробки», — повідомили в Zaha Hadid Architects.

ZHA змінило дизайн стадіону, розробивши іншу стратегію ландшафтного дизайну. Зокрема, в нього включили футбольне поле, яке буде підготовлено до будь-якої погоди.

Також був розроблений покращений транспортний план на матчеві дні, з огляду на стурбованість комітету з планування щодо шуму і руху.

Місцеві радники в Страуд також побоювалися, що 20-метровий дерев’яний стадіон може відвернути увагу від довколишніх історичних сіл, і що плата за паркування в 7 фунтів стерлінгів може спокусити людей безкоштовно паркуватися на узбіччях.

За дизайн стадіону ZHA 18 грудня 2019 року був шість голосів «за» і чотири «проти».

«Ця будівля знакова, воно може бути туристичною визначною пам‘яткою», — сказала радник Міранда Кліфтон про новий дерев’яному стадіоні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна може заробити на Євро більше 19-ти мільйонів євро

8 червня 2016, 20:30

Мессі залишається найбільш високооплачуваним футболістом світу

13 квітня 2016, 09:52

Створена незвичайна футболка, яка дозволяє дізнатися більше про людську анатомію

4 березня 2016, 10:42

Останні новини за сьогодні: