Новини / Суспільство / В Кабміні хочуть зобов’язати встановлювати ліфти в малоповерхових будинках
20 березня 2019, 08:05
Розмір шрифта: А А А

В Кабміні хочуть зобов’язати встановлювати ліфти в малоповерхових будинках

В Кабміні хочуть зобов’язати встановлювати ліфти в малоповерхових будинках, ліфт, проектування ліфтів, малоповерхові будинки
В Кабміні хочуть зобов’язати встановлювати ліфти в малоповерхових будинках


Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглядає можливість введення обов‘язкової норми проектування ліфтів у нових житлових будинках поверховістю від 4-х поверхів і рекомендувати їх установку в новому житлі поверховістю від 3-х поверхів.

Відповідна пропозиція міститься в проекті нових Державних будівельних норм (ДБН) «Житлові будинки. Основні положення». Як зазначив на своїй сторінці в Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, досі в українських ДБН містяться застарілі норми з проектування ліфтів — обов’язкова їх встановлення в будівлях висотою 5 і більше поверхів.

«Ця норма міститься в ДБН 2005 року. Але сучасний світ ставить умови для підвищеної комфортності жителів будинків-в малоповерховій житловій забудові також повинні бути вимоги до більш зручним і комфортним умовам проживання людей. Тому ми зараз розглядаємо можливість оновити норми і рекомендувати проектувати ліфти в нових житлових будинках вище 3-х поверхів, а для будинків вище 4-х поверхів зробити це обов‘язковою вимогою», — написав Парцхаладзе.

Згідно з пропозицією, рекомендується встановлювати пасажирські ліфти в будинках від 3-х поверхів (або з висотою між основним і верхнім житловими поверхами більше 8 м), обов’язково ж планується їх встановлювати в будинках поверховістю від 4-х (або з умовною висотою 11,2 м).відповідно.

При цьому допускається застосовувати ліфти вантажопідйомністю 1 тис. кг з габаритними розмірами кабіни з шириною та глибиною 2100 мм і 1100 мм 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Як вирішувати комунальні проблеми?

  25 травня 2015, 21:25

  Кияни можуть залишитися без ліфтів — ЗМІ

  10 жовтня 2013, 08:25

  Виділили гроші на ліфти

  14 травня 2013, 08:23

  Капремонти хочуть скинути на мешканців

  12 квітня 2013, 10:14

  Останні новини за сьогодні: