Новини / Суспільство / У Києві на дві доби перекриють проспект Перемоги
18 вересня 2015, 12:35
Розмір шрифта: А А А

У Києві на дві доби перекриють проспект Перемоги

У Києві на дві доби перекриють проспект Перемоги, Київ, дороги
У Києві на дві доби перекриють проспект Перемоги

У перебіг 19 і 20 жовтня (субота і неділя) буде повністю перекрито рух по проспекту Перемоги біля Шулявського шляхопроводу в Києві. Рішення сьогодні було ухвалене Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Це пов‘язано з виходом з ладу і необхідністю заміни газових засувок.
Крім того, з 16:00 18 вересня до 18:00 20 вересня буде відключено тролейбусні лінії від електроживлення (маршрут №5 і №7). Також заплановано припинення подачі газу підприємствам і організаціям, які потрапляють в зону проведення аварійних робіт.
«Враховуючи, що існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, ми вимагаємо від усіх профільних служб вжити заходів, щоб уникнути подальшого розвитку аварійної ситуації. Ми мобілізували всі ресурси і, сподіваюся, до вечора неділі, 20 вересня, завершимо всі відновлювальні роботи», — зазначив Петро Пантелєєв і вибачився перед киянами за тимчасові незручності.
На час проведення робіт буде забезпечено цілодобове чергування представників інженерних служб у газових колодязів на проспекті Перемоги, а також цілодобове чергування пожежного автомобіля та взводу «Київської служби порятунку».
Зараз розробляється тимчасова схема руху, встановлюються необхідні дорожні знаки і знаки маршрутного орієнтування на ділянці від вул. Гарматної до вул. Янгеля.
Схема об’їзду ділянки буде оприлюднена найближчим часом.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Останні новини за сьогодні: