Новини / Суспільство / У київських автобусах восени поставлять турнікети
16 липня 2010, 18:16
Розмір шрифта: А А А

У київських автобусах восени поставлять турнікети

У київських автобусах восени поставлять турнікети, Київрада, наземний транспорт, Київ, турнікети, Київпастранс, ціни за проїзд
У київських автобусах восени поставлять турнікети

З осені Київрада вводить автоматизовану систему оплати проїзду в наземному транспорті.

Кияни купуватимуть безконтактні картки і проходити в транспорт через турнікети. Це робиться, щоб відсіяти липових пільговиків і боротися з «айцамі» пише «Сегодня».

Як розповів нам гендиректор «Київпастрансу»Микола Ламбуцький, пілотний проект установки турнікетів у тролейбусах та автобусах запустять приблизно вже в жовтні, а майже весь транспорт обладнають до кінця року. Діяти система буде подібно метрополітеновской: кожен зможе придбати магнітну картку (її вартість, за словами Ламбуцького, може бути близько 7 гривень), куди «покладе» грошей на потрібну кількість поїздок. Терміналів для поповнення буде до 300 — вони розмістяться на зупинках.

«Турнікети для проходу пасажирів поставимо на передніх і задніх дверях, середні будуть працювати тільки на вихід (за тим, щоб ніхто не увійшов через них, будуть стежити кондуктори. — Ред.). Пасажир прикладає картку, у нього знімається одна поїздка, і він проходить турнікет», — пояснив нам Ламбуцький. На випадок оплати разової поїздки (наприклад, ви користуєтесь тролейбусом раз на рік, і вам нема чого купувати картку) у кондуктора чи водія буде перенесений касовий апарат, подібний тим, що використовують паркувальники.

Що стосується пільговиків, то їм видадуть картки для безкоштовного проїзду в певних пунктах, — швидше за все, в соцзабезі. До підвищення ціни за проїзд, як обіцяє Ламбуцький, впровадження нової системи не призведе. Гроші на проект (орієнтовно 94 млн. гривень) візьмуть частково з бюджету.

Турнікети в наземному транспорті — не нововведення київської влади. Подібна система оплати проїзду вже близько 9 років діє в Москві, правда, там термінали для проходу ставлять тільки на передніх дверях.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

Останні новини за сьогодні: