Новини / Суспільство / В кінці липня людство вичерпало запас ресурсів Землі на 2019 рік
29 липня 2019, 15:48
Розмір шрифта: А А А

В кінці липня людство вичерпало запас ресурсів Землі на 2019 рік

В кінці липня людство вичерпало запас ресурсів Землі на 2019 рік, природні ресурси, екосистема нашої планети, людство, відновлення планетарних ресурсів
В кінці липня людство вичерпало запас ресурсів Землі на 2019 рік

У понеділок, 29 липня, людство вже вичерпало природні ресурси (воду, чисте повітря, грунт, які планета здатна відновити протягом року) на 2019 рік.

«Людство використовує природу в 1,75 рази швидше, ніж екосистема нашої планети може відновитися. Це як ніби ми користуємося ресурсами 1,75 Землі», — йдеться в повідомленні захисників навколишнього середовища.

При цьому в звіті наголошується, що ціною такого екологічного марнотратства є зникнення лісів, ерозія ґрунту, втрата біологічного різноманіття і збільшення вмісту діоксиду вуглецю в атмосфері, що веде до кліматичних змін.

«У нас тільки одна Земля — це визначальний контекст нашого існування. Ми не можемо користуватися 1,75 (своєї планети) без руйнівних наслідків», — зазначив засновник Global Footprint Network Матіс Вакернаґель.

Відомо, що опублікований в звіті показник розраховується з 1986 року. Перетин кордону відновлення планетарних ресурсів щорічно настає все раніше. У 1993 році ця межа перетнули 21 жовтня. У 2003 році це сталося 22 вересня. У 2017 році — 2 серпня.

Раніше повідомлялося, що до 2050 року населення нашої планети може вирости до 9,7 млрд чоловік, а до кінця 2100 на Землі буде жити близько 11 мільярдів людей.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: