Новини / Суспільство / У Росії заборонили пряники
23 червня 2016, 20:28
Розмір шрифта: А А А

У Росії заборонили пряники

У Росії заборонили пряники, Бурятія, «Байкальський Пряник», припинення виробництва
У Росії заборонили пряники

Бурятська компанія «Байкальський Пряник» розпочала випускати солодку продукцію з написом «Грошей немає, але ви тримайтеся».про початок виробництва пряників з цитатою російського прем‘єра розповів місцевий журналіст Аркадій Зарубін. За його словами, покупці з радістю зустріли нову продукцію компанії. Як тільки «медведівські пряники» з’являлись на прилавках, покупці відразу ж вишиковувались в чергу за ними. «Їх вже розвозять в подарунок по містах і селах Росії», — розповів журналіст.

Однак, як кажуть, недовго музика грала. Бурятська влада направила компанії «Байкальський Пряник» припис з вимогою припинити виробництво кондитерських виробів, що цитують прем‘єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. Про це повідомляє lenta.ru, посилаючись на обізнане джерело.

Тим часом журналіст Аркадій Зарубін заявив, що випуск пряників дійсно припинили, але в самій компанії не називають причин, за якими цю продукцію зняли з виробництва, відзначаючи, що просто планують «перечекати трохи».

Тим часом місцевий журналіст Аркадій Зарубін заявив, що в самій компанії не називають причин, за якими випуск пряників припинений, відзначаючи, що планують «перечекати трохи».Нагадаємо, що фразу, яка встигла стати крилатою, прем’єр-міністра Росії Дмитро Медведєв виголосив під час спілкування з пенсіонерами в Криму. Одна з пенсіонерок поскаржилася прем'єру РФ на пенсію в 8000 рублів і неправильну індексацію. На це глава російського кабміну заявив, що «грошей немає» і побажав «гарного настрою» зі словами «тримайтеся там». На просторах інтернету фраза відразу ж перетворилася в мем.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Фабрика Roshen в Києві відмовиться від шоколаду

  23 травня 2016, 18:12

  Покупець бурятського золота виявився тезком московської Прани

  17 жовтня 2007, 10:29

  Останні новини за сьогодні: