Новини / Суспільство / Мешканцям погано опалювальних будинків у Києві повернуть гроші
28 січня 2011, 09:12
Розмір шрифта: А А А

Мешканцям погано опалювальних будинків у Києві повернуть гроші

Мешканцям погано опалювальних будинків у Києві повернуть гроші, Київ, будинок, ТЕЦ, перерахунок, Олександр Мазурчак, тарифи на воду
Мешканцям погано опалювальних будинків у Києві повернуть гроші

Усім київським будинкам, які обслуговувалися ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 і відповідно отримували тепло нижче норми, автоматично буде зроблений перерахунок. Підвищення тарифів на воду в столиці буде проведене вже навесні

Киянам буде надана компенсація за зниження температури тепла в тих будинках, які обслуговуються ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Мазурчак на громадських слуханнях, присвячених підвищенню тарифів на житлово-комунальні послуги.

За словами Мазурчака, 26 січня голова КМДА Олександр Попов направив відповідну телеграму для того, щоб на виході з ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 була зафіксована температура теплоносія. При нормі 85 градусів тепла, в умовах зниження тиску газу, вона становить 68 градусів, а до будинків киян доходить, як мінімум з 20% зниженням температури (47-45 градусів).

«Відповідно, це тепло не може забезпечити нагрів квартири. Усім цим будинкам автоматично буде проведено перерахунок», — Зазначив Мазурчак, нагадавши, що всього таких будинків 2,5 тис.

«Ми вважаємо, що цей порядок, який ми зараз затверджуємо, дає можливість не посилати людину, як це було раніше», — Мазурчак.

Навесні подорожчає вода

Також Мазурчак заявив, що підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення в Києві буде здійснено з 1 березня 2011 року.

«НКРЕ прийняла рішення про підняття на 10% тарифів на водопостачання і водовідведення, але ми вже будемо фіксувати і робити підвищення з 1 березня, ще на місяць пізніше (ніж підвищення тарифів на тепло)», — Сказав Мазурчак.

Нагадаємо, 20 січня Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) прийняла рішення про підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення для «Київводоканалу». Тариф на водопостачання для населення підвищився на 11% і склав 1 грн. 41 коп. за куб.м, а на водовідведення тарифи виросли на 9,64% і склали 1 грн. 9 коп. за куб м.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

Останні новини за сьогодні: