Новини / Суспільство / На залізниці планують повернути іменні квитки на час свят та відпусток
6 грудня 2007, 08:47
Розмір шрифта: А А А

На залізниці планують повернути іменні квитки на час свят та відпусток

На залізниці планують повернути іменні квитки на час свят та відпусток, залізниця, квитки, свята, Микола Рудьковський, Укрзалізниця
На залізниці планують повернути іменні квитки на час свят та відпусток

Таке пропонує керівник Міністерства транспорту і зв’язку, як спосіб боротьби з ажіотажем. Нині з ним стикаються всі, хто прагне новорічні канікули провести за межами своєї оселі. Пропозицію міністерства «Укрзалізниця» вивчатиме до кінця тижня.

Микола Рудьковський роздає на горіхи та повчає, як саме треба працювати в зимовий період. Керівництво Державіаадміністрації чи не особисто має перевіряти технічний стан літаків перед польотами. Позаяк будь-яка «позаштатна ситуація» в повітрі буде на їхній совісті, — заявляє Рудьковський.

Попередивши, головний транспортник переходить до автоперевізників. Ситуація в цій галузі подобається йому ще менше. Через святковий ажіотаж за кермо автобусів та маршруток сядуть водії-любителі. А на шляхи виїде пасажирський транспорт у ненайкращому технічному стані, — прогнозує урядовець.

В автотрансінспекції з такою схемою знайомі. Намагаються їй зарадити кожної зими. Поки безрезультатно. Цього разу вирішили зробити хід конем і піти назустріч водіям-новачкам. Кажуть: якщо раптом щось трапиться, хоч зателефонуйте.

Костянтин Логутов, керівник автотрансінспекції: «Мы сегодня требуем, чтобы у каждого водителе был мобильный телефон».

Але найбільше дісталося від Рудьковського «Укрзалізниці». Не встигли спростити схему продажу квитків, як з’явилися махінації. Спекулянти масово скуповують квитки, а потім перепродають утридорога.

Микола Рудьковський, керівник Міністерства транспорту та зв’язку: «Якщо буде виявлено хоч одна спроба торгівлі квитками, особисто буду звертатися до прем’єр-міністра і просити про звільнення заступника «Укрзалізниці», який відповідає про пасажирські перевезення».

Керівництво «Укрзалізниці» до можливих звільнень ставиться спокійно. Спекуляції були щороку. І щороку намагаються з ними боротися — перевірками.

Микола Сергієнко, заступник генерального директора «Укрзалізниці»: «Питання скупівлі квитків: ми знаємо, як це робилося, ми цю схему знаємо. Ми будемо жорстко працювати з білетними касирами».

Щоб уникнути перекупок, Микола Рудьковський пропонує на період свят повернутися до іменних квитків на додаткові поїзди. Таке нововведення може запрацювати вже за тиждень. // Тетяна Коваленко, Ігор Мостович, НТН.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: