Новини / Суспільство / Лікаря визнали винним у смерті Майкла Джексона
8 листопада 2011, 23:00
Розмір шрифта: А А А

Лікаря визнали винним у смерті Майкла Джексона

Лікаря визнали винним у смерті Майкла Джексона, Майкл Джексон, Конрад Мюррей, судовий процес
Лікаря визнали винним у смерті Майкла Джексона

Журі присяжних визнало винним лікаря Конрада Мюррея, обвинуваченого в ненавмисному вбивстві «короля поп-музики» Майкла Джексона. Міра покарання для нього буде оголошена наприкінці листопада.

«Рішення було прийнято одноголосно й оскарженню не підлягає», — констатував суддя Майкл Пастор, який головував на процесі, що проходив у Верховному суді округу Лос-Анджелес більше шести тижнів.

Обрана міра покарання для Конрада Мюррея буде оголошена тільки в кінці листопада, передає ИТАР-ТАСС. До цього ж часу кардіолог, який знаходився лише під підпискою про невиїзд, тепер буде поміщений під варту.

Примітно, у Мюррея не буде також права вийти на свободу під заставу. Таке рішення суддя Майкл Пастор прийняв за наполяганням заступника окружного прокурора Лос-Анджелеса Девіда Уолгріна. Суддя пояснив: «Закони штату Каліфорнія диктують необхідність захищати громадськість від осіб, визнаних присяжними винними у вбивстві або ненавмисному вбивстві». Конрад Мюррей, сприйняв вердикт абсолютно без емоцій, був закутий в наручники і виведений із зали суду.

Доктору Конраду Мюррею загрожує позбавлення волі на строк до чотирьох років при можливості умовного ув‘язнення та позбавлення медичної ліцензії.

Нагадаємо, поп-король Майкл Джексон помер 5 червня 2009 року від зупинки серця, викликаної передозуванням сильнодіючих препаратів. Звинувачення в особі прокуратури інкримінувало Мюррею професійну недбалість, зволікання з викликом швидкої, приховування від лікарів факту регулярних ін’єкцій співакові сильнодіючого препарату пропофолу. Даний препарат призначений для наркозу та повинен вводитися досвідченим анестезіологом з асистентами, в лікарняному стаціонарі при наявності обладнання для виведення пацієнта зі стану коми. Мюррей знехтував усіма цими вимогами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Слабка ланка. МВФ розкритикував судову реформу в Україні

24 квітня 2017, 17:07

В українців зможуть масово забирати куплені ними квартири і машини

6 березня 2017, 20:10

Іноземний бізнес назвав головні перешкоди для інвестицій в Україну

17 вересня 2016, 19:37

Останні новини за сьогодні: