Новини / Суспільство / В РФ хочуть ввести податок на малодітність
10 травня 2017, 16:06
Розмір шрифта: А А А

В РФ хочуть ввести податок на малодітність

В РФ хочуть ввести податок на малодітність, Росія, податок, діти
В РФ хочуть ввести податок на малодітність

Інститут демографії, міграції та регіонального розвитку запропонував прирівняти діяльність по вихованню дітей до трудового стажу, надати багатодітним сім‘ям право на безкоштовне отримання земельної ділянки з комунікаціями, а також ввести в Росії податок на малодетность.Такі заходи передбачає проект концепції федерального закону «Про статус багатодітних сімей».

Директор Інституту демографії, міграції та регіонального розвитку Юрій Крупнов направив документ президенту РФ Володимиру Путіну з метою підтримки багатодітних сімей (в Росії їх 1,5 млн). На думку Крупнова, прийняття законопроекту дозволить до 2030 р. вирішити проблеми демографії.

«Концепція федерального закону «Про статус багатодітних сімей» розроблено на виконання указу президента від 7 травня 2012 року № 606 «Про заходи щодо реалізації демографічної політики Російської Федерації». Документ ми обговорювали з асоціаціями багатодітних сімей в різних суб’єктах. Всі його підтримали», — розповів Крупнов «Известиям».Відповідальними за проходження закону пропонується зробити Міноборони і Мінекономрозвитку РФ, оскільки в перспективі закон повинен допомогти вирішенню проблеми трудових ресурсів та забезпечення обороноздатності країни, зазначив він.

Багатодітна сім‘я в документі визначена як «повна сім’я, за винятком випадків смерті одного з подружжя, що має трьох і більше дітей (молодший не повинен досягати 18 років)».

При цьому пропонується розділити багатодітні сім‘ї на три категорії: незаможні (на забезпеченні держави), заможні (на частковому держзабезпеченні) і заможні. Це дозволить диференціювати заходи підтримки.Концепція передбачає різні щомісячні грошові виплати в залежності від кількості дітей: 25 тис. руб. для сімей з трьома-чотирма дітьми, 45 тис. — з п’ятьма-сімома, 100 тис. — за наявності восьми і більше дітей.

Діяльність із догляду за дітьми пропонується включити в загальний трудовий стаж. Автори законопроекту також пропонують надавати багатодітним сім‘ям право на розселення у передових за якістю життя спеціалізованих поселеннях — містечках демографічного майбутнього.

«Так буде реалізовуватися гарантоване право багатодітної сім’ї на безкоштовне отримання земельної ділянки, інфраструктурно обладнаного за європейськими стандартами, а також системою заходів з підтримки будівництва будинку матеріалами, проектами, зв‘язками мереж», — заявив Крупнов.У разі якщо сім’я не побажає жити в такому містечку, планується компенсувати повернення іпотечного кредиту за фактом народження четвертого і кожного наступної дитини — по 20% кредиту за кожного.

Для реалізації цих заходів пропонується створити Державний фонд підтримки багатодітних сімей — Фонд майбутнього, який буде формуватися з коштів федерального (0,01%) і регіональних бюджетів (0,5%), відрахувань від продажу сировинних ресурсів (2%) і податку на користь майбутнього" (1%).

Крім того, пропонується ввести спеціальний податок на малодетность (для бездітних не за медичними показниками і для сімей з однією дитиною). Розмір цього податку поки що не визначено.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: