Новини / Суспільство / На травневі свята виїхати з Києва буде проблематично
20 квітня 2008, 11:09
Розмір шрифта: А А А

На травневі свята виїхати з Києва буде проблематично

На травневі свята виїхати з Києва буде проблематично, Залізничні квитки, Київ, каси вокзалу, травневі вихідні, Укрзалізниця, додпотяги
На травневі свята виїхати з Києва буде проблематично

Залізничні квитки з Києва у всіх популярних напрямах на 25 квітня — перший день у довжелезній низці вихідних, встановлених цього року Кабміном, вже практично розкупили! Цікаво, що в карпатському напрямі місць немає взагалі, а на кримському — залишилося по 4-8 квитків. Але їх можуть розгребти за день, — говорять касири. У касах центрального вокзалу не проштовхнутися, стоять великі черги, проте охочі втекти із столиці часто отримують незадовільну відповідь: «Квитків немає».

На суботу 26 квітня, перший «травневий» вихідний, на Донецьк і Львів квитки також закінчилися. На Ужгород, Івано-Франківськ і Одесу ще є бічні і верхні місця в плацкартних вагонах, але їх залишилося дуже мало (по 4-8 штук). «Беріть краще зараз, уже завтра квитків може не бути», — попередила касир нашого «контрольного закупника». Трохи більше місць залишилося на 27 квітня, але це в основному плацкарт з місцями наприкінці вагону — біля туалету.

Зате у перекупників квитки ніколи не переводяться. Підходимо до групи чоловіків, що стоять край дороги біля Південного вокзалу, питаємо де можна квиток купити. «У мене», — говорить один з них. З надією в очах просимо дістати квиток до Донецька, скаржимося, що в касі закінчилися, а виїхати ой як треба. «Не переживайте, у нас квитки є завжди! Я його дістану вам 100%. У мене своя система, я бронюю заздалегідь декілька квитків, а потім їх викупляю. Іменні квитки відмінили, можна брати скільки завгодно, — хитро посміхаючись говорить чоловік. — Підійдіть сюди о 17 годині, я вам вручу квиток». За місце в купе, причому нижнє і в центрі вагону, попросив 250 грн. (звичайна ціна близько 140 гривень). Міг купити і до Криму, і до Карпат — також з «половинною» націнкою, — передає «Сегодня».

Дефіцит квитків існує, не дивлячись на те, що «Укрзалізниця» призначила на травневі і пасхальні свята 47 додаткових потягів по найбільш популярних напрямах (Одеса, Харків, Донецьк, Львів, Луганськ, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ужгород, Мукачеве, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ), розповіла «Сьогодні» співробітник прес-служби «Укрзалізниці» Наталія Плеханова: «Призначати більше ми поки не плануємо, такої можливості немає».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

В Укрзалізниці сказали, на які потяги подорожчають квитки

31 травня 2017, 16:14

Останні новини за сьогодні: