Новини / Суспільство / Вчені з'ясували головну шкоду від сайтів знайомств
28 лютого 2017, 09:01
Розмір шрифта: А А А

Вчені з'ясували головну шкоду від сайтів знайомств

Вчені з'ясували головну шкоду від сайтів знайомств, сайт знайомств, шкода, профіль
Вчені з'ясували головну шкоду від сайтів знайомств

Хто з нас хоча б раз не користувався сайтом знайомств? Перераховувати сучасні сайти знайомств можна нескінченно (особливо, якщо знати більше, аніж два, як в нашому випадку).

Навіть ті з нас, хто поклав себе на вівтар щасливого сімейного життя раз у раз заглядають на такий сайт. Що вже говорити про холостяків і повних підлітків, які вдають із себе сексуальних дівчат!

Сайти знайомств — це сучасно, зручно й швидко. А ще вкрай небезпечно — як з‘ясували австралійські вчені. І справа не в тому, що прекрасна незнайомка може пограбувати тебе при зустрічі, а в тому, що під час використання сайтів знайомств твої вимоги до потенційної партнерки незмінно падають.

Дослідники з Квінслендського технологічного університету проаналізували анкети 41000 користувачів найпопулярнішого австралійського сайту знайомств RSVP. З’ясувалося, що користувачі сайту діють за принципом «краще синиця в руці, ніж суботній вечір на самоті». Іншими словами, готові поступитися своїми критеріями при виборі партнера заради будь-якого контакту.

Наприклад, ти пишеш в своєму профілі, що хочеш познайомитися з «блондинкою з родимкою на лівій щоці». Але після того, як твій запит відкидають 10 блондинок з родимкою на лівій щоці, ти швидше за погодишся на зустріч з брюнеткою з родимкою на носі, ніж будеш продовжувати домагатися бажаних блондинок з правильними родимками.

У підсумку, у тих, хто познайомився зі своєю партнеркою чи партнером на сайті знайомств є всі шанси опинитися поряд взагалі не з тим, кого вони шукали спочатку. Втім, для такого випадку у людства є приказка «все, що робиться — все на краще».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Дефіцит держбюджету знизився до 10 млрд гривень

  27 квітня 2017, 16:56

  Останні новини за сьогодні: