Новини / Суспільство / В Україні за подвійне громадянство будуть штрафувати
3 жовтня 2012, 12:40
Розмір шрифта: А А А

В Україні за подвійне громадянство будуть штрафувати

В Україні за подвійне громадянство будуть штрафувати, Верховна Рада України, подвійне громадянство, штраф, законодавство
В Україні за подвійне громадянство будуть штрафувати

Верховна Рада України встановила штрафи за приховування факту отримання іноземного громадянства. За закон про внесення змін до деяких законів проголосували 264 депутати.

Закон встановлює, що неподання або несвоєчасне подання заяви громадянина, що добровільно отримав іноземне громадянство, а також копії документів про громадянство тягне за собою стягнення штрафу від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 510 грн.).

Ті самі дії, здійснені чиновниками органів державної влади або місцевого самоврядування, тягнуть за собою стягнення штрафу в розмірі від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.).

Крім того, закон встановлює, що громадянство України не може отримати особа, яка вчинила злочин проти людства чи здійснювала геноцид, засуджена в Україні за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, або така, що вчинила такий злочин на території іншої держави. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: