Новини / Суспільство / Заборгованість українців за послуги ЖКГ зросла більш ніж удвічі в минулому році
12 лютого 2017, 15:32
Розмір шрифта: А А А

Заборгованість українців за послуги ЖКГ зросла більш ніж удвічі в минулому році

Заборгованість українців за послуги ЖКГ зросла більш ніж удвічі в минулому році, послуги ЖКГ, заборгованість ЖКГ, Населення України
Заборгованість українців за послуги ЖКГ зросла більш ніж удвічі в минулому році

За минулий рік загальна сума заборгованості населення України за оплату послуг ЖКГ збільшилася на 12,5 млрд грн, тобто більше ніж у два рази, на сьогодні борг перевалив за 23 млрд грн, повідомляє тижневик «Дзеркало тижня. Україна» (ZN.UA).

«На кінець грудня 2016 року заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 9,4 млрд, за газопостачання — 6,4 млрд, за утримання будинків і прибудинкових територій — 2,4 млрд, за централізоване водопостачання — 1,5 млрд, за вивезення побутових відходів — 0,4 млрд, за електроенергію — 3,3 млрд грн. Разом – 23,4 мільярда боргів», — йдеться в опублікованій в останньому номері ZN.UA статті.

У той же час, за підсумками першого півріччя 2016 р. держава через неадекватних норм споживання та субсидій «переплатила» за газ 11 млрд грн., відзначається в публікації.

З грудня минулого року в Україні спостерігається зростання заборгованості населення з оплати послуг ЖКГ. Згідно інфляційного звіту НБУ, обсяги споживання населення (в яку входять не тільки послуги ЖКГ) з кінця 2014 року випереджали зростання його доходів.

До минулого року рівень оплати послуг ЖКГ населенням в Україні завжди перевищував 90%. З грудня минулого року спостерігається зростання заборгованостей за оплату послуг ЖКГ населенням. Рівень оплати з початку 2016 р склав — 82,8%, а в грудні –лише 63,8%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Кабмін оновлює методику визначення прожиткового мінімуму

19 квітня 2017, 20:22

Газ з українських родовищ не може задовольнити потреб населення

8 квітня 2017, 15:19

НБУ розраховує на подальшу дедоларизацію населення в 2017

28 березня 2017, 14:12

Останні новини за сьогодні: