Новини / Суспільство / Британські військові закрили підрозділ з вивчення інопланетян
24 червня 2013, 15:50
Розмір шрифта: А А А

Британські військові закрили підрозділ з вивчення інопланетян

Британські військові закрили підрозділ з вивчення інопланетян, НЛО, освоєння космосу, інопланетяни, Великобританія
Британські військові закрили підрозділ з вивчення інопланетян

Минуло 60 років, і британське військове відомство відступило: «Ніяких доказів існування інопланетян», пише Енріко Франческіні у статті, опублікованій в газеті La Repubblica.

«НЛО не існують. Але якщо й існують, то Великобританія припинила їх шукати. Після 60 років безплідних розслідувань було вирішено закрити Ministry of Defense Ufo desk, спеціальний підрозділ міністерства оборони з вивчення НЛО. Не думайте, що мова йде про мегаструктуру на кшталт ЦПС, британської секретної електронної служби, аналог американського АНБ, про шпигунів, які, як тепер стало відомо завдяки «кроту», який втік у Гонконг, стежать за всіма нашими телефонними переговорами, електронною поштою, сайтами, які ми відвідуємо, в ім‘я боротьби з тероризмом, нашої безпеки або, хтозна, з якими іншими цілями. Ні, скасований підрозділ складався з двох осіб: молодшого офіцера і унтер-офіцера. Саме їм доводилося вивчати всі сигнали про марсіан, літаючі тарілки, різних інопланетян, яких спостерігали піддані Її Величності», — пише видання.

І оскільки протягом більш ніж півстоліття так і не з’явилося достовірних даних ні про зелених чоловічків з антенами на голові, ні про позаземні цивілізації, міністерство оборони вирішило доручити космічним інспекторам іншу, більш корисну роботу, пише автор статті.

«Розуміючи, що недостатньо закрити підрозділ, щоб переконати світ у тому, що НЛО не існують, міністерство оборони виступило із заявою: «Ми не говоримо, що їх немає. Ми говоримо, що ми так і не виявили жодної ворожої присутності з інших планет». І навіть не ворожої. Іншими словами, очікування прибуття позаземних істот триває. Але вже без допомоги з боку Британії», — підсумовує видання.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко розраховує на підтримку України з боку «Великої сімки»

20 травня 2017, 15:51

Останні новини за сьогодні: