Новини / Суспільство / Чверть українців вважає запорукою успішної кар'єри везіння
10 серпня 2011, 21:29
Розмір шрифта: А А А

Чверть українців вважає запорукою успішної кар'єри везіння

Чверть українців вважає запорукою успішної кар'єри везіння, успіх, кар'єра, трудова діяльність, робота, везіння
Чверть українців вважає запорукою успішної кар'єри везіння

Разом з тим 70% наших співгромадян впевнені, що досягти успіху в кар‘єрі можна наполегливою працею і цілеспрямованістю

Досягти успіху у трудовій діяльності можна, якщо довго і наполегливо працювати, розраховувати тільки на свої сили і, незважаючи на труднощі, йти до поставленої мети, — вважають 70% респондентів, які взялиучасть в опитуванні, проведеному рекрутинговим порталом Superbob.ua.

«Будь-яке випадкове везіння коли-небудь закінчується, а вміння працювати залишається. Це одне з найбільш важливих якостей, необхідних для досягнення мети», — коментують вони.

Проте майже чверть наших співгромадян (22%) дотримується думки, що на успіх у кар’єрі впливає не стільки праця, скільки везіння: «Ще ні разу не довелося бачити успішних чесних трудяг», «Наполеглива робота далеко не завжди приводить до успіху», «Без щасливого випадку успіх навряд чи можливий. Потрібно бути не просто трудівником, а й везунчиком!»

Цікаво, але частіше у визначальній ролі везіння впевнені представники сильної статі (25% в порівнянні з 19% серед жінок), тоді як жінки, навпаки, частіше вважають, що «без праці не витягнеш і рибку із ставка».

Крім того, в те, що добитися кар‘єрного росту допоможе цілеспрямованість і працездатність, частіше вірять молоді респонденти. З віком же учасники опитування все більше схиляються до думки, що успішна кар’єра — питання везіння і успіху.

Не змогли відповісти на поставлене питання 8% українців. На думку більшості з них, успішна кар‘єра — це сукупність працьовитості та везіння: «Успішна кар’єра — це і наполеглива робота і везіння одночасно. Можна наполегливо працювати, але якщо не щастить, то хоч голову розбив — нічого не вийде»,«Це наполеглива робота з певною часткою везіння. Кожен чинник окремо нічого не визначає». Деякі респонденти навіть вивели власну формулу вдалої кар‘єри: «Успішна кар’єра — це поєднання везіння (60%), наполегливої ??роботи (30%) і харизми (10%)».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Майже чверть українців відверто нудьгує на роботі

4 травня 2017, 17:21

Останні новини за сьогодні: