Новини / Суспільство / На міст Метро заборонили в'їзд вантажівок
23 березня 2009, 08:14
Розмір шрифта: А А А

На міст Метро заборонили в'їзд вантажівок

На міст Метро заборонили в'їзд вантажівок, Вантажний автотранспорт, міст метро, КМДА, міст Патона, об\'їзд
На міст Метро заборонили в'їзд вантажівок

Вантажному автотранспорту заборонили в‘їзд на міст метро в Києві. Відповідний наказ видало Головне управління транспорту Київської міськдержадміністрації (КГГА) з метою підтримки в належному технічному стані конструкції опор і асфальтового покриття мостового переходу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ГУ транспорту, цей крок є вимушеним, оскільки міст, об’єднуючий правобережну частину міста з Гідропарком, Русановкой і іншими житловими районами Лівого берега, побудований ще в листопаді 1965 року. «Проект переходу, місце для якого було вибране в 1948 році, не тільки не врахував щорічне збільшення автомобільного транспорту, але і взагалі його не врахував, оскільки розрахунок проводився тільки на метрополітен. У тому ж році був споруджений портал тунеля з орієнтацією на те, що для будівництва моста будуть використані залишки опор моста ім. Боша. А коли в 60-х рр. почали безпосереднє проектування моста Метро, виявилось, що залишки знаходяться в непридатному стані. Більш того, вони заважали монтажу нових опор, що стало імпульсом для виникнення ідеї з‘єднання моста для руху автомобілів і метро. Підвищення вартості будівництва метрополітену повинне було б бути мінімальним, звідси вузькі смуги руху і незручний під’їзд до моста. У донце 90-х міст був обстежений, а також була здійснена реконструкція його проїжджої частини. Але 30 років експлуатації без виконання серйозних ремонтних робіт привели до корозійних процесів споруди», — мовиться в повідомленні ГУ транспорту КГГА.

Також наказом КП «Киевдорсервіс» доручено розробити альтернативну схему руху по Києву транспорту загальною масою більше 4,5 тонни в об‘їзд мостового переходу Метро і встановити відповідні технічні засоби регулювання дорожнього руху, інформаційні табло про заборону на під’їздах до моста Метро.

За словами начальника ГУ транспорту КГГА Станіслава Гвоздікова, такі заходи сприятиму створенню належного рівня безпеки, зниженню заторових ситуацій і збільшенню пропускної спроможності моста Метро.

Нагадаємо, в травні буде обмежено рух по мосту Патона.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

5 грн — не межа? У КМДА підтвердили підвищення цін на проїзд і назвали економічно обґрунтовані тарифи

24 травня 2017, 19:00

Наказ про підвищення тарифів є необґрунтованим — голова ДРС Ляпіна

3 лютого 2017, 11:25

Останні новини за сьогодні: