Новини / Суспільство / МВС Криму запропонувало заборонити продаж алкоголю вночі
17 травня 2013, 13:42
Розмір шрифта: А А А

МВС Криму запропонувало заборонити продаж алкоголю вночі

МВС Криму запропонувало заборонити продаж алкоголю вночі, МВС України, Крим, заборона продажу алкоголю
МВС Криму запропонувало заборонити продаж алкоголю вночі

Заступник начальника ГУ МВС України в Криму Михайло Черняк виступив з пропозицією до місцевих органів влади ввести заборону на продаж алкоголю в нічний час. Про це він заявив на засіданні Постійної комісії Верховної Ради АРК з нормотворчої діяльності, організації роботи Верховної Ради та зі зв‘язків з громадськістю, повідомили в прес-службі ВР АРК.

Він зазначив, що аналіз скоєних в автономії злочинів показав, що 73% зловмисників раніше вже мали проблеми з законом, а майже третина — вчинили протиправні дії в стані алкогольного сп’яніння.

«Одним із найбільш дієвих заходів щодо зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп‘яніння, є прийняття рішень місцевими органами влади про заборону продажу алкоголю в нічний час», — вважає він.

Крім того, з метою уникнення випадків повторних злочинів, він запропонував спільно з республіканськими органами влади подумати над створенням на території автономії мережі спеціалізованих установ для соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Раніше з ініціативою ввести заборону на продаж спиртних напоїв з 21:00 до початку наступного робочого дня виступив міський голова Бахчисараю Костянтин Рубаненко, посилаючись на дані про молодіжну злочинність у вечірній та нічний час і велику кількість правопорушень, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.

«Серед молоді рівень злочинності саме у вечірній і нічний час найбільш максимальний. Не можна до кожного магазину або до кожного потенційного хулігана приставити міліціонера», — заявив він.

За словами мера, виступаючи з даною ініціативою, він керувався досвідом інших міст. Заборона продажу алкоголю у вечірній час вже діє у Львові, Ужгороді, Тернополі. У 2011 році заборонили продавати алкоголь після 22:00 в Ялті. З подібною ініціативою неодноразово виступали і депутати в інших населених пунктах Криму.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україну заборонено в'їзд близько 40 російським артистам – Держприкордонслужба

20 травня 2017, 16:01

Останні новини за сьогодні: