Новини / Суспільство / Українців змушують повертати субсидії
23 лютого 2017, 18:05
Розмір шрифта: А А А

Українців змушують повертати субсидії

Українців змушують повертати субсидії, субсидії, суд, служби соцзахисту
Українців змушують повертати субсидії

Держава заборгувала компаніям, що надають комунальні послуги, вже 25,2 млрд грн.

Щоб хоч якось покрити свої витрати, за пільговиками відкрито справжнє полювання: їх декларації і банківські рахунки ретельно перевіряють і, як тільки виявляють щось «зайве», тут же позбавляють субсидій. Таких випадків все більше і більше.В Україні вже почали відкривати справи щодо людей, які не вказують покупки понад 50 тис. грн, щоб отримати субсидію. Зокрема, у Дубно Рівненської області триває слідство у справі про призначення 35 місцевим мешканцям субсидій майже на 0,5 млн грн. Згідно з матеріалами справи, люди навмисне не вказали в документах куплені протягом року автомобілі.Також самі соцзабези звертаються в суди, щоб повернути «зайві» виплати за субсидіями. Так, у Збаражі Тернопільської області місцевого управління соцзахисту в суді вимагає стягнути 4,5 тис. грн з місцевого жителя, який не вказав у документах придбання мікроавтобуса за 130 тис. грн.

Киянка Олена Толокина розповіла «Вістям», що її позбавили субсидії з-за того, що вони разом з родичем придбали земельні паї.

Юрист Ростислав Кравець підтверджує, що як тільки служби соцзахисту отримують інформацію про покупки або фінансовому стані, відразу ж звертаються до суду: «Служби уповноважили перевіряти рахунки, депозити, тим самим розкриваючи банківську таємницю, декларації та реєстри. Якщо з податкової була отримана інформація про те, що чоловік купив собі телевізор, машину або навіть ліків більш ніж на 50 тис. грн, то вважають, що його потрібно позбавити субсидії, і звертаються до суду». 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Стало відомо, хто найбільше платить за комуналку

1 червня 2017, 20:35

Підвищення пенсій не вплине на субсидії — Гройсман

20 травня 2017, 19:22

Останні новини за сьогодні: