Новини / Суспільство / Не відходячи від каси: залежність від гаджетів стимулює мобільний банкінг
26 червня 2016, 08:43
Розмір шрифта: А А А

Не відходячи від каси: залежність від гаджетів стимулює мобільний банкінг

Не відходячи від каси: залежність від гаджетів стимулює мобільний банкінг, банківсько-фінансова система, респонденти, мобільні додатки
Не відходячи від каси: залежність від гаджетів стимулює мобільний банкінг

Дослідження, проведене Банком Америки (Bank of America), аналізує нові мобільні тренди та їх вплив на банківсько-фінансову систему. Згідно з опитуванням, в середньому, люди молодого покоління, так звані «мілленіали» (39%) щодня «спілкуються» зі своїми смартфонами більше, ніж будь з ким іншим. Винятком не є навіть другі половинки багатьох респондентів (29%). Така тенденція торкнулася і сфери управління фінансами: 48% американців постійно перевіряють баланс свого рахунку через мобільний телефон.

«Нещодавнє дослідження демонструє зростання залежності від мобільних телефонів у повсякденному житті, включаючи управління фінансами. Така тенденція спостерігається також завдяки розвитку мобільного банкінгу і появі нових видів платежів», стверджує Мішель Мур, керівник відділу електронного банкінгу Bank of America.

Дослідження показало, що 62% респондентів порівняно з 51% у 2015 році — воліють здійснювати банківські операції через мобільний телефон або онлайн. Більше половини опитаних (54%) активно використовують банківські мобільні додатки.

Серед користувачів банківських мобільних додатків 35% заходять в додаток мінімум один раз на день, 84% — в середньому раз на тиждень. Мілленіали використовують додаток набагато частіше (75%) в порівнянні з старшими людьми: 45% — один раз на день, 21% — кілька разів на день.

З допомогою банківського мобільного додатку більшість користувачів здійснюють такі операції: перевіряють залишок на рахунку (85%), переказують гроші на інші рахунки (58%) і оплачують рахунки (52%).

Близько 87% опитаних американців стежать за банківськими повідомленнями про небезпеку (87%). Близько 71% користувачів належним чином реагують на повідомлення.

До того ж, дослідження показало, що 40% респондентів вже використовують або готові використовувати свої мобільні телефони для оплати покупки на касі, що на 6% більше, ніж аналогічний показник у 2015 році.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  За 2016 рік світовий дохід від мобільних додатків збільшився майже вдвічі

  16 квітня 2017, 14:32

  Google назвав найпопулярніші мобільні додатки

  7 березня 2017, 16:21

  Паролі в небезпеці: які помилки найчастіше допускають користувачі

  28 лютого 2017, 19:33

  Безпека мобільних додатків: як захистити пристрій від зломів

  4 вересня 2016, 15:40

  Останні новини за сьогодні: