Новини / Суспільство / Життя без бар'єрів: Мінрегіон зобов’язав будувати доступні для інвалідів будівлі
22 березня 2019, 08:19
Розмір шрифта: А А А

Життя без бар'єрів: Мінрегіон зобов’язав будувати доступні для інвалідів будівлі

Життя без бар'єрів: Мінрегіон зобов’язав будувати доступні для інвалідів будівлі, державні будівельні норми, інвалідність, безбар'єрний простір
Життя без бар'єрів: Мінрегіон зобов’язав будувати доступні для інвалідів будівлі

1 квітня 2019 року набирають чинності нові державні будівельні норми (ДБН) про обов‘язкове створення безбар’єрного простору в Україні для маломобільних груп.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на Форумі Асоціації міст України щодо сталого розвитку територіальних громад 21 березня, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

За його словами, сьогодні в Україні налічується близько 3 млн осіб з інвалідністю, а за даними Всесвітньої організації охорони здоров‘я, інвалідність в Україні мають близько 10% від усього населення. 80% з цих людей є працездатними і активними.

«Зараз же майже 90% пандусів побудовані неправильно, немає тактильної плитки і більшість людей навіть не знають, для чого вона потрібна, відсутні елементи доступності для іншого маломобильного населення. Так не повинно бути! І нові ДБН спрямовані в першу чергу на ефективне вирішення цієї проблеми», — зазначив Парцхаладзе.

Заступник міністра зазначив, що тепер особи, які будуть проектувати, будувати і вводити нові об’єкти в експлуатацію відповідно до нових ДБН, будуть нести повну відповідальність за те, як це зроблено.

«ГСНы є обов‘язковими до виконання і хочу нагадати проектувальникам, архітекторам, будівельникам, що всі проекти, які розробляються та об’єкти, що зводяться, повинні відповідати чинним вимогам ДБН», — підкреслив Парцхаладзе.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: