Новини / Суспільство / «Золото» на конкурсі в Лос-Анджелесі виграв український дім студії Сергія Махно
27 січня, 15:00
Розмір шрифта: А А А

«Золото» на конкурсі в Лос-Анджелесі виграв український дім студії Сергія Махно

"Золото" на конкурсі в Лос-Анджелесі виграв український дім студії Сергія Махно, Міжнародний конкурс, Гран-прі українського конкурсу «Інтер'єр року», будинок Шкруба
«Золото» на конкурсі в Лос-Анджелесі виграв український дім студії Сергія Махно

«Золото» в номінації «Professional Interior Design / Residential (Дизайн інтер‘єру / Житло» на престижному міжнародному конкурсі IDA Design Awards отримав Будинок Шкруба майстерні українського дизайну і архітектури Sergey Makhno Architects.

Будинок Шкруба — це будинок під Києвом, який засновник студії Сергій Махно побудував для своєї сім’ї. Дах будинку зроблена з очерету, стіни — глиняні, як в будинках-мазанках, створені за старовинними технологіями, стеля — з дерева, яке використовували повторно. Для цього купили і розібрали 11 старих будинків на Західній Україні.

Керамічна плитка і декор — авторства студії, якій 24 січня виповнилося 17 років.

Будинок Шкруба, Sergey Makhno Architects — «золото» IDA Design Awards. Фото: Сергій Кадулін

Проект також був відзначений Гран-прі українського конкурсу «Інтер'єр року».

Автори: провідний дизайнер — Сергій Махно, колектив дизайнерів — Олександр Махно, Ольга Собчішіна, Сергій Філончук, Марина Гречко.

Ще один проект, розроблений майстерні Sergey Makhno Architects був відзначений журі конкурсу спеціальною нагородою — це дизайн-проект відкритої освітньої бізнес-платформи «Академія ДТЕК». Студію площею 3000 кв.м спроектували і реалізували за півроку.

На першому поверсі розмістили бібліотеку, кафетерій з експозицією з живих квітів і авторськими світильниками. На другому — лекторії та кінотеатр. Всі приміщення мають надійну шумоізоляцію, виконані з екологічних зносостійких матеріалів, оснащені сучасною технікою. Раніше проект став фіналістом премії International Design Excellence Awards Асоціації британських і міжнародних дизайнерів.

International Design Awards присуджується 13 років з метою підтримки і популяризації розумного і стійкого дизайну і нових талантів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: