Новини / Спорт / На Олімпіаду відправляться 254 українських спортсмена
19 липня 2008, 08:23
Розмір шрифта: А А А

На Олімпіаду відправляться 254 українських спортсмена

На Олімпіаду відправляться 254 українських спортсмена, Юрій Павленко, склад збірної України, Україна
На Олімпіаду відправляться 254 українських спортсмена

У Олімпійських іграх в Пекіні, які відкриються 8 серпня, візьмуть участь 254 українських спортсмена.

Про це повідомив міністр у справах сім‘ї, молоді і спорту Юрій Павленко сьогодні, 16 липня, на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

«Сьогодні виконком Національного олімпійського комітету і Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту утверділі персональний склад офіційної делегації України для участі в Олімпіаді в Пекіні. До складу команди увійшли 254 спортсмени, 160 тренерів, 26 членів офіційного штабу, які працюватимуть по забезпеченню команди», — сказав Павленко.

За його словами, вперше за історію своєї незалежності Україна змогла сформувати найчисленнішу команду спортсменів для участі в Олімпіаді.

Міністр нагадав, що відповідно до прогнозів, українська команда може отримати 13-15 олімпійських нагород. «Але я сподіваюся, що цей прогноз буде перевершений, і останні тенденції дозволяють на це сподіватися. Потрібно вірити в кожного спортсмена, оскільки кожен з 254 здатний показати якнайкращий результат», — пояснив Павленко.

Міністр також повідомив, що до складу Національної команди України, яка братиме участь в Паралімпійських іграх 6-17 вересня в Пекіні, увійшли 125 спортсменів.

У теж час міністр відмітив, що моніторинг, національної команди, що проводилася перед формуванням, для участі в Олімпійських іграх, показав, що система підготовки спортсменів, що діє в Україні, є застарілою і не відповідною сучасним викликам.

За його словами, сьогодні на засіданні уряд підтримав концепцію стратегії удосконалення системи підготовки спортсменів, в ході реалізації якої планується провести переоснащення дитячих і юнацьких спортивних шкіл.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: