Новини / Спорт / Маріупольський «Азовмаш» став володарем Кубку України
13 лютого 2008, 08:35
Розмір шрифта: А А А

Маріупольський «Азовмаш» став володарем Кубку України

Маріупольський "Азовмаш" став володарем Кубку України, Азовмаш, БК Київ, баскетбол, Суперліга, Кубок України з баскетболу, Томо Махоріч, Мехмет Бечировіч

Маріупольський «Азовмаш», на чолі з новим головним тренером, на нейтральній території в Сумах упевнено переграв з рахунком 73:63 свого головного суперники на внутрішній арені — БК «Київ» — і став володарем Кубка України.

«Азовмаш» — БК «Київ» 73:63 (17:16, 24:12, 15:13, 17:22)

Вже з першої чверті маріупольці запропонували киянам зонний захист, перед яким підопічні Томо Мхоріча розгубилися. Ситуація змінилася, як тільки в захисті кияни почали діяти з підстраховкою. Мобільна оборона столичного клубу примушувала опонентів грішити втратами, які утілювалися в швидкі прориви «вовків».

Найневдалішою була для баскетболістів БК «Києва» друга десятихвилинка. За 9 хвилин ігрового часу кияни набрали лише 2 очки і ті з лінії штрафних. З рахунком 41:28 команди пішли не перерву.

Як не варіював ігровими схемами словенський наставник «вовків» Томо Махоріч, переламати хід поєдинку йому не вдавалось.

Оборона киян раз у раз давала збої, а напад будувався переважно на індивідуальних, а не командних діях.

Коли ж за дві хвилини до закінчення основного часу столичні баскетболісти «увімкнули» властивий собі активний захист, було вже пізно.

Підсумок — 63:73 і Кубок України змінює київську прописку на маріупольську, а новий наставник «Азовмаша» Мехмет Бечировіч виграє словенське дербі у Томо Махоріча.