Новини / Спорт / БК «Київ» програв в першому матчі 1/4 фіналу Еврочеллендж Кап
19 березня 2009, 08:08
Розмір шрифта: А А А

БК «Київ» програв в першому матчі 1/4 фіналу Еврочеллендж Кап

БК "Київ" програв в першому матчі 1/4 фіналу Еврочеллендж Кап , баскетбол, БК Київ, Шоле, Саша Обрадович

БК «Київ» програв в першому матчі 1/4 фіналу.

Підопічні Саші Обрадовіча поступилися на виїзді з рахунком 52:68.

Із стартових хвилин поєдинку французи оволоділи ініціативою, багато прессинговалі і, як результат, виграли першу чверть з рахунком 19:13. У другій десятихвилинці підопічні Саші Обрадовіча переламали хід поєдинку і зуміли декілька скоротити відставання в рахунку, вигравши її з рахунком 14:10. Проте провальною для киян вийшла третя чверть. У віце-чемпіонів України не виходило практично нічого як в атаці, так і в обороні. В результаті – далеко не сильна команда Франції досить легко узяла цю чверть – 20:11. У завершальній десятімінутке господарі майданчика знову виглядали упевненіше, і закономірно виграли її з рахунком 19:14.

У результаті – перемога «Шоле» з рахунком 68:52, і через два дні кияни зобов'язані в що б те не стало перемагати на своєму майданчику, щоб претендувати на попадання у фінал чотири.